Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, ha létezne egy...

Vegánok, ha létezne egy replikátor a Star Trek világából, akkor ennétek általa replikált bármilyen állati eredetű ételt, mondjuk egy marha steaket?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mért, szerintem tökjó kérdés :D
2017. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem mivel én az egészségem miatt lettem vega, így akkor sem ennék zsíros szart.
2017. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor te vega vagy, nem pedig vegán
2017. okt. 9. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Áruld már el táplálkozás szempontjából mi különbség van?
2017. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A vegetáriánus csak húst nem eszik, a vega meg semmilyen állati eredetűt, még mézet sem.
2017. okt. 10. 06:30
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Rosszul tudod...

A vegetáriánus, ha semmi egyéb jelző nincs mellette, akkor 100%növényi étrendet jelent... a veganság nem táplálkozási szokás.. a vegan és a vegetáriánus közt az a különbség, hogy a vegetáriánus a száján nem fogyaszt állati eredetűt a vegan meg gazdasági értelemben sem fogyaszt...

2017. okt. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Ergo jelen esetben semmi különbség.
2017. okt. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Húsételeket kisgyermekkorom óta max havi egyszer fogyasztottam, kifejezetten nem szerettem sosem az ízüket. Van egy enyhe tej- és tojásallergiám, ami miközben fokozatosan hagytam el az állati eredetű termékeket, eléggé felerősödött. Így ha ennék is ilyesmit, utána iszonyatosan érezném magam.


Másrészt pedig alapjaiban dőlnének meg az elveim, elég nagy képmutatás lenne részemről, ha mondanám, hogy "amúgy én vegán vagyok" azután elővennék egy marha steak-et. ><"

2017. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
#8 de akkor mindenki tudná, hogy az nem igazi steak, hanem replikált, ugyanúgy, ahogy a laktózérzékeny barátnőmről is tudom, hogy ha tejet iszik, az rizstej :D
2017. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Látom sokan megértették a kérdést...

A baj nem az, hogy valaki más miatt lett vega, hanem hogy meg sem akarja érteni a kérdezőt.

Sokan az állatok iránti szolidaritásból nem esznek húst, ez ebben az esetben viszont nem lenne probléma.

Igen én ennék, amúgy nem vagyok nagy húsfogyasztó, többségét nem is szeretem, de van ami jól tud esni.

2018. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!