Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Bamba Marha Burger Bár...

A Bamba Marha Burger Bár mennyire szokott tömve lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van 3 helyen is Budapesten, de mind forgalmasabb helyeken, ami nem baj, csak ahogynéztem képeket a helyről, elég kevés ülőhely van, ami van azt is inkább többszemélyes.
2017. júl. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mikor mi mentünk, eléggé sokan voltak (Oktogon). Viszont pörgetik a srácok rendesen, ha esetleg nem tudsz egyszerre leülni, 5 perc múlva már biztos le fogsz, egy burgeren nem szokás órákig maszatolni :)

Mi mondjuk szombat kora este voltunk, ez alapból is forgalmas időszak, ha nem akarsz várni, menj valami kevésbé népszerű időpontban szerintem.

2017. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy menj a deákra vagy a bazilikához.
2017. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!