Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán palacsintarecept mindenf...

Vegán palacsintarecept mindenféle különleges liszt nélkül?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Wazze a veganok a tojast hagyjak ki a palacsintabol, nem a liszten akadnak fenn.
2017. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

#1: Próbáltál már tojástalan "palacsintát" sütni normál lisztből? Nem igazán jön össze, legalábbis nekem nem. Hajdinaliszttel viszont összeáll a víz is.


Kérdező, keress rá, millió vegán álpalacsinta van (a tojástalan cuccot nem tudom palacsintának tekinteni), mintha zabosat is láttam volna már. De ilyen normál lisztekkel nekem sosem sikerült, igaz, túl sokszor nem próbálkoztam, annyira nem voltam kíváncsi.

2017. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-1 tojás helyett 75 g almapép vagy pürésített banán, minden más ugyanúgy csak növényi tejjel.
2017. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fele teljesőrlésű búzaliszt, fele zabpehelyliszt és víz.
2017. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tojást lehet helyettesíteni vízzel+chia maggal :)
2017. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hajdina liszt, mandula vaj és kókusz tej.
2018. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
6-os így érti: hajdinaliszt, mandulavaj és kókusztej.
2018. jan. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!