Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem akarok többé vegetáriánus...

Nem akarok többé vegetáriánus lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem ettem húst. Eleinte jó bulinak tűnt jobban is éreztem magam. De mostmár egyre jobban kívánom titkon néha újra bele is kóstolok. Vkssha akarok térni a húsra de nem tudom hogyan. Mit mondjak a szüleimnek családnak barátoknak higy eddig miért elleneztem annyira a húst és most üi változott? Van itt olyan aki hasonló cipőben jár vagy járt vagy már visszaváltott a rendes húsevő életmódra? Ti hogyan csináltátok?
2018. febr. 15. 13:35
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírások miatt telóról írtam. 19L
2018. febr. 15. 13:36
 2/30 anonim válasza:
15%
pl. egy oroszlántól félsz,akkor képzeld azt hogy ha nem eszel a húsból,akkor megkell fognod egy oroszlánt. És ezt csináld meg minden nap és hidd el, 2 hónapon belül úgy rá fogsz szokni, hogy minden nap eszel húst, hogy már a hús lesz a kedvenc ételed. Hidd el én ezt tapasztalatból mondom. Én is utáltam a húst és az egyik barátnőm mondta ezt a taktikát. Nálam be is vállt. Hogyha nálad is akkor majd írd meg ide válasznak.
2018. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen kezd el enni. Max akikkel együtt élsz elmondod amit nekünk. Anyu én kivánom a húst a holnapi ebédnél hús fronton szàmíts rám. Én nem látok problémát. Az meg ,hogy titokban húst eszel oltári gáz. Mármint nem az hogy eszed mert az normális hanem az a gáz, hogy titokban. Nincs mit titkolni, és nem kell bonyolítani egy tök egyszerű ügyet.
2018. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

2

De ő nem utálja a húst, pont hogy kívánja.

2018. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
A családnak bevallod hogy mégis csak egyet értesz az állatok értelmetlen lemészárlásával, a rokonoknak meg azt mondod hogy rossz a vérképed az orvosod javasolta. Kész.
2018. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Simán közöld velük, hogy rájöttem, hogy az ember nem növényevő és a hús nagyon finom, visszaállok a normális táplálkozásra. Valószínűleg örülni fognak. Ismerősök, ha kérdezik, te fogod tudni hogy mondhatod ugyanezt anélkül hogy gúnyolódnának, vagy letudod egy "igen húst eszek"-kel.
2018. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Csak annyit mondj, hogy rájöttél, hogy az ember minden evő, szüksége van a húsra is. Ezután eszel húst is,mert nem akarsz hiánybeteg lenni.
2018. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Fokozatosan térj rá vissza. Szerintem nem tartozol magyarázattal senkinek. Úgy érzed hiányzik az étrendedből és kívánod, ennyi.Nem elítélendő dolog, minden és mindenki változik, kipróbáltad, tartottad magad hozzá de neked elég volt. Én is tartottam egy étrendet, hogy működik-e nálam, hogy érzem magam tőle és nem működött. Eleinte heti egyszer, aztán háromszor. Most akkor eszek húst ha akarok és kívánom. Van hogy inkább párolt zöldségeket készítek ebédre de ha olyanom van akkor simán bedobok egy csirkemellet. Ne érezd magad rosszul amiatt, hogy valamin változtatsz. Neked így jobb és pont :)
2018. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Lényeg, hogy ne egyik napról a másikra térj vissza a teljes húsevéshez, mert rosszul leszel. Megvontál eddig valamit a szervezetedtől, és ha most ráerőlteted, akkor garantált a hasmenés és társai.

Egyébként azért kezdtél vega lenni, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Ennél jobb érv nem kellhet senkinek, ha azt kérdezik, miért térsz vissza. Szüksége van rá a szervezetednek, ennyi.

2018. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Sok segítettek!
2018. febr. 15. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!