Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sárgarépa, kukorica, borsó és...

Sárgarépa, kukorica, borsó és alma, milyen öntetet tehetnék rá?

Figyelt kérdés
Semmiféle tejtermék ne jöjjön, allergiás vagyok rá.(de asszem a teljes vegák nem is esznek tejterméket, de ezt csak gondolom:P) Nem vagyok nagy főző", így nagyon számítok a segítségetekre. Bízom bennetek :D
2010. jún. 11. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én ehhez allergiától függetlenül majonézt tennék :) ha nem lenne benne alma, akkor még vmi paradicsomos dolog is mehetne rá.
2010. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ebből gyakorlatilag franciasaláta is lehet. Mondjuk a kukoricától kicsit mexikóias.
2010. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most nincs itthon majonéz, így valószínű nagy butaságot kérdek, abban nincs tejfehérje ill. tejcukor?
2010. jún. 11. 22:14
 4/19 A kérdező kommentje:
ha megkérlek, konkrétan ird/írjátok le mit tegyek bele (fűszereket is)....kezdő vagyok :S(bocsi)
2010. jún. 11. 22:17
 5/19 anonim ***** válasza:
tépj még hozzá jégsalit,de jó anélkül is pár csepp olivaolajat,citromlevet és oreganót keverd össze és nyam nyamm
2010. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
és egy csepp tengeri sót
2010. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

majonézt te is tudsz csinálni. (tojássárgája + olaj van benne nagyrészt.)

recept: [link]

2010. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem egyszerre írom hozzá a hozzászólásaimat :P Holnapra ezek vannak, így ezekkel gazdálkodhatok, de másik napokon adhatok hozzá más zöldség gyümölcsöt is, csak adjatok ötletet, kérlek.........
2010. jún. 11. 22:35
 9/19 anonim ***** válasza:

ebben tejföl van, és azt ne mehet a kérdező és ez nem is majonéz

[link]

2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utóbbi majonéze jóóó, köszi:) Tejfölt tényleg nem ehetek:S
2010. jún. 11. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!