Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sárgarépa, kukorica, borsó és...

Sárgarépa, kukorica, borsó és alma, milyen öntetet tehetnék rá?

Figyelt kérdés
Semmiféle tejtermék ne jöjjön, allergiás vagyok rá.(de asszem a teljes vegák nem is esznek tejterméket, de ezt csak gondolom:P) Nem vagyok nagy főző", így nagyon számítok a segítségetekre. Bízom bennetek :D
2010. jún. 11. 22:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
holnap reggel visszanézek, ma már nem tudok fenn lenni:P Ugye adtok addig még ötleteket? :D
2010. jún. 11. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:

1 zacskó "kapros öntet" (fűszereknél szokott lenni)

1 nagy doboz natur joghurt


A kettőt keverd össze, az finom.

2010. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy finom, de mint említettem semmiféle tejterméket nem eszem amiben tejfehérje, tejcukor van - allergia - így ez a recept kilőve a joghurt miatt. De azért köszi;)
2010. jún. 12. 08:32
 14/19 anonim ***** válasza:

én az almát kihagynám, és akkor lehet olívás-citromos öntetet is rátenni akár.


rákereshetsz a neten salátaöntet vagy dresszing név alatt is a témára.


a majonézbe egyébként nem kell tejtermék, hiszen olaj és tojás kell hozzá, és azt kell fűszerezni. viszont, mivel nyers tojás van benne, nem biztos, hogy ebben a hőségben ez a legtutibb ötlet.

2010. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
első voltam, meg utolsó: én meg cukorbeteg vagyok, nekem is kell variálni rendesen ;)
2010. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
én is inzulinos (is) vagyok :P Friss házi tojással készül...milyen fűszert tennétek az origano mellé illetve helyére? Amúgy ebédre kipróbáltam a majonézest origanóval fűszerezve. Nem lett rossz...:)
2010. jún. 12. 17:09
 17/19 A kérdező kommentje:
Ugye adtok saláta és öntet ötletet még? légyszi....
2010. jún. 12. 22:29
 18/19 anonim válasza:
írd be a google-ba, hogy salátaöntetek és majd megtalálod a legjobbat;)
2010. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

2-3 ek. olaj, fél citrom leve, só, bors, kömény, fél tk. erős pista.

[link]

2010. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!