Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Grillen süthetö vegán zöldségf...

Grillen süthetö vegán zöldségfasírt receptet keresek (? )

Figyelt kérdés

Ha valaki tud, segítsen, mert este grillezés lesz és vegán zöldségfasírtot is akarnék sütni, de nem tudm, milyen recept az, ami jó is így, és nem is esik szét, emellett nincs benne szója semmilyen formában, növényi tejek/tejtermékek sem, illetve csak búzaliszt jöhet szóba. (A kizárások oka különbözö allergiák)


Elöre köszönöm, ha segít valaki!



2018. máj. 5. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:

ma 16:21-es: mit gondolsz, mivel kezdtem a keresést?????


Ha ilyen okos vagy, akkor légy szíves, linkelj be olyan receptet, ami megfelel a kérdésben kiírtaknak!

2018. máj. 5. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

(Nem az első vagyok)

2018. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket. A kérdésem az lenne, hogy egyrészt a zabpelyhet lehet-e búzaliszttel helyettesíteni, másrészt ez grillen sütve sem esik szét?
2018. máj. 5. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A zabpehely azert kell bele, hogy felszívja a nedvességet. En még soha nem próbáltam grillen, de meg lehet próbálni
2018. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ - a gond csak az, van, aki éppen a zabot nem eheti.


De majd megpróbálom, hogy mit tudok összehozni, meg a grilezést is.

2018. máj. 5. 21:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha kapnék olyan recepteket, amik laza, könnyü állagúak, mert amiket próbáltam, azok nagyon tömörek és úgy nem ízlik.
2018. máj. 15. 07:43
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem tűnik fel, hogy valami olyat szeretnél feltalálni, ami a fizikának is ellentmond?

Könnyű is legyen, meg levegős, de a grillen se essen szét.

Aha, még valami? Negatív kalóriás ne legyen?

2018. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem tűnik fel, hogy valami olyat szeretnél feltalálni, ami a fizikának is ellentmond?"


NEM, NEM MOND ellent a fizikának - szerintem nem tudod, mit jelentenek a fizika törvényei.


"Könnyű is legyen, meg levegős, de a grillen se essen szét."


A könnyü nem azt jelent, hogy esik szét, hanem a belsö szerkezete kevésbé tömör, ettöl még kívül ugyanúgy meg tud sülni és ebböl következöen nem esik szét.


"Aha, még valami? Negatív kalóriás ne legyen?"


Elég szegénységi bizonyítvány rád nézve, ha negatív kalóriákban hiszel. De emellett egyáltalán nem volt szó sem negatív sem pozitív kalóriákról, ez ugyanis nem a fogyókúrás topik.


Ha értelmes dolgot nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne írj semmit!

2018. máj. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!