Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Neked milyen gyümölcscentrifug...

Neked milyen gyümölcscentrifugád van otthon? Mennyire gyors, mennyire könnyű tisztítani, mennyire száraz a maradány?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, elég széles skálán mozog az áruk, de nem tudom melyikbe érdemes beruházni...

#gyümölcscentrifua
2018. jún. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcscentrifugánk van, elin márkájú, nagyon régi, újkorában sem sokat használtuk, nagyon rossz a hatásfoka.

8 éve vettünk lexen márkájú juicer-t, lassúprés, lényerőgép, jó beruházás volt, nagyon jól bírja, és nagyon száraz a maradvány. Főleg puha gyümölcsök és zöld levelek esetében jó. A zöldséget (répát, céklát) proficook márkájú turmix-szal csinálom: kb fele rész vízzel turmixolom, aztán vászonzsákon keresztül leszűröm. Ez a maradvány teljesen száraz, néhány óra alatt megaszalom, aztán aprítóval porrá őrlöm és fűszerként használom.

2018. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen gyümölcscentrifugánk van és nagyon jól aprít:

[link]

A vegeredmény elég száraz szinte csak nyirkos. Csak ajánlani tudom!

(A keményebb dolgokat is simán megdarálja(pl. répa))

2018. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy a tisztítása nagyon egyszerű. Kikotrod ami megmaradt gyümölcs/zöldséghús. A tartozékait sima vízzel el lehet öblíteni a szűrő részét, pedig szintén víz alatt egy fogkefével meg lehet takarítani.

(Csak mindig egyből csináld meg a szűrőt, különben megrozsdásodhat)

Mosogatógépbe nem lehet tenni.

Kb 5 perc alatt le lehet egy nagy tál csümölcsöt "préselni" vele.

(#2 voltam)

2018. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!