Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánként ennél olyan sültkrum...

Vegánként ennél olyan sültkrumplit, amit olajban sütöttek, de előtte rántotthúst sütöttek az olajban?

Figyelt kérdés
Mindezt vendégségben.

2018. jún. 27. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, azért mert nem is finom így. Én amikor ettem húst akkor is mindig a sült krumplit sütöttem ki először, mert borzasztó lesz az íze, ha előbb csinálod a húst.
2018. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Mert elmondja a vendéglátó,hogy előtte húst sütött az olajban?
2018. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyen hisztis vegánnal találkoznék, aki még a sült krupmlit sem akarja megenni, utoljára hívtam vendégségbe. A következő szint az lesz, hogy ennél-e olyan krumplit, ami mellett elhaladt a földben egy giliszta?
2018. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szüleimnél voltam vendégségben, nincs sértődés, ha nem eszem meg a kaját, csak érdekel, hogy más vegán mit tesz ilyen helyzetben. 1 hónapja vagyok vegán, de még nem nagyon kellett ennem másnál.
2018. jún. 27. 18:43
 5/15 anonim válasza:
23%
Én még az olajat is kiinnám utána a lábasból.
2018. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egészségedre akkor, de elsősorban vegánok válaszát várom.
2018. jún. 27. 19:04
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Bár mi mindig külön olajban sütjük a húst és a krumplit, pont az én vegánságom miatt.

Nálunk sincs sértődés, de anyáék nagyon figyelnek az igényeimre, cserébe én is elkészítem nekik azt a húsos ételt amit ők szeretnek, ha jönnek vendégségbe.

2018. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is -húsevőként- utálom, mikor az odasült panírdarabkák ráragadnak a sültkrumplira. Szerintem minden tapasztaltabb háziasszony direkt ezért először mindig a krumplit süti. És vendéglátóként meg igyekszem nem b🙊szakodni “csak azért is” a vendégeimmel, ha valamit nem szeretne, akkor nem ravaszkodok, hogy jaj, de hát ez nem is hús, csak hús mellett sült. És vega vendégként valószínűleg nem enném meg. Velem az alkohollal csinálja mindenki a fesztivált, hiába utasítom vissza, hiába mondom el százszor, hogy soha nem iszom “de hát ez csak likőr, olyan gyenge hogy már szinte szörp” meg a többi bullshit. Nem értem, miért hív bárki olyan vendéget, akivel aztán lelkesen szemétkedik, mikor minimális erőfeszítéssel a kedvére lehet tenni.
2018. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem enném meg, pedig nem is vagyok vegán. Teljesen elrontja a krumpli ízét, én is mindig külön olajban sütöm. Az pedig csak egy apróság, hogy így egyszerre készül el, frissen, forrón kerül az asztalra minden.
2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
HA meggyözödéses vegán valaki, akkor nem, mert ez ellenkezik az elveivel.
2018. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!