Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Rizskrémből lehet krumplipürét...

Rizskrémből lehet krumplipürét készíteni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ige, tejbegrízt
2018. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén írtam ki a kérdést, mert siettem. Szóval a kislányomnak tejmentesen kell étkeznie, és arra gondoltam, hogy tej és vaj helyett rizskrémet tennék a krumplipürébe. Vajon így finom lenne?
2018. aug. 5. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Növényi tej és margarin megteszi...

Ami a margarint illeti az aslan biot ajánlom ennek olyan az íze mint a vajnak. Növényi tejből édes ételekbe nagyon jó a mogyoró, zab vagy a mandula, semlegesekbe pedig a szója, kesu, rizs. A krumplipüréhez én szóját vagy kesut használok a rizs nekem túl vizes.

2018. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar azt hittem, hogy vmi csodatevo vagy es atrendezed a molekulaszerkezetet.
2018. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként vaj helyett használhatsz kacsa vagy libazsírt is. Nagyon finom és kevesebb is kell belőle.
2018. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül kipróbàltam és finom lett. Még egy kis margarint is tettem bele.
2018. aug. 5. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Tej és vaj helyett rizskrémet. Aha.
2018. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A főtt krumplit a saját levének egy részével összetöröd, akkor is püré lesz belőle. Aztán azzal ízesíted, amivel akarod.

De krumplipürét én csak krumpliból tudok csinálni, rizsből nem. :)

2018. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!