Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet a krumplipürét...

Hogy lehet a krumplipürét kicsit extrázni?

Figyelt kérdés

Holnap vacsorára vendégeim lesznek, a grillre fogok feldobni húsokat. Készítek colesaw salátát és zöldséget is grillezek, de jönnek a nagyszüleim is akik hát elég konzervatívak kaja terén, ők gyakorlatilag a klasszik 6-7 kaját eszik minden héten(rántott hús, pörkölt, paprikás csirke, lecsó, satöbbi) 30 éve. Az ő kedvükért csinálnék krumplipürét, nehogy az legyen hogy nem hajlandóak megenni más köretet. Viszont egy picit szeretném feldobni a dolgot,legalább egy pici újdonság legyen benne.


Ti szoktatok variálni a krumplipürén? Láttam különféle recepteket hogy olivával, petrezselyemmel, parmezánnal, satöbbivel lehet kicsit dobni rajta. Van esetleg valami jól bevált receptetek? Megköszönném :)



2017. júl. 5. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy csipetnyi szerecsendió is különlegessé teszi.
2017. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hagyományos petrezselymes krumplit, szerintem azt ők is szeretik.
2017. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Carragher_x ***** válasza:
100%
Ha pont azért akarsz hagyományos köretet is csinálni, mert hárklisak, akkor ne variáld, hanem csináld meg klasszikus módon!
2017. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]


A krumplit én így szerettem (fentebb) vagy püréként, zsírral. Szerintem a nagyszüleid is.

2017. júl. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*szeretem
2017. júl. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha bevállalós vagy, próbáld ki (cukrozatlan) darált mákkal.
2017. júl. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Pirított szalonna?
2017. júl. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Főzz együtt a krumplival vöröshagymát, és együtt törd össze a megfőtt krumplival, vagy tegyél bele sajtot, és tejfölt a megfőtt krumpliba, a tej, és a vaj mellé.
2017. júl. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a vargányás krumplipüré, amelyet olívaolajjal, joghurttal és szárított vargányával készíthetsz.
2017. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szem céklát is vajpuhára főzöl és összetöröd a krumplival, nagyon szép színű, kicsit lilás lesz az unalmas krumplipüré.Enyhén édeskés, de sóval, fehérborssal nagyon finom.

Spenótpürével zöldre lehet színezni.

2017. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!