Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegán, és középiskolába...

Aki vegán, és középiskolába jár még, azoktól kérdezem hogy hogyan reagáltak erre az osztálytársaitok? Hogy derült ki? Nem piszkáltak ezért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet kevésbé feltűnően csinálni, nem kijelentve, hogy én ilyesmit sosem, csak most nem kérek. Nem fejes salátát kell enni magában, hanem pl szines gyümölcsöt.
2018. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell hangoztatni és mindenki letojja.
2018. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok vegan, de van az osztályomban több is. Annyit reagáltunk rá, hogy megkerdeztem mit eszik, és azt mondta, xyz - t, megkostolom e. Aztán legközelebb megkerdeztem, hogy kér az enyembol, és azt mondta nem köszi, mert van benne tojás/hus/stb en meg mondtam, h jahhhh bocsi oké. És ennyi. Senkit nem érdekel.
2018. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

én nem tudom elképzelni, úgy lennék vele, hogy az az ő baja :D esetleg ha csaj lenne picit szívnám a vérét, de ha szól, hogy zavarja vagy nem veszi a poént akkor hagynám

középsuliba nem divat anyira a másik csúfolása és ilyen aprósággal való piszkálása

mi inkább azokat szekáltuk akik rá voltak szállva valakire, de őket keményen :D

2018. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

4-es, ja nem szokás szívatni, de te máris bunkóznál vele...


Minket nem érdekelt, az ő szívügye, mit eszik :)

2018. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

5

olyanra gondoltam pl, hogy semmilyen húst nem vesz a szájába??

2018. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%

Micsoda ízléses poén...


Én 11.-ben kb fél évig vegán voltam, páran csodákoztak, megkaptam a szokásos "De akkor mégis mit eszel?" kérdést, de sosem volt semmiféle rossz visszhangja ennek. Max. ha csoportos kajálás volt, akkor kicsit variálnom kellett a rendelésen (őket nem cipeltem vegán étterembe emiatt, én alkalmazkodtam).

2018. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Miért érdekel más véleménye? Főleg ha rosszindulatú.. Ne foglalkozz velük, és ne csináld feltűnően ha ennyire zavar,hogy más mit mond.
2018. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

13 éves koromban hagytam el a húst és csak később lettem vegán. Voltak bunkó osztálytársaim, de hamar rájöttek hogy velem nem érdemes vitatkozni mert tájékozottabb vagyok kicsit a témában, és csak szánalmasan leégtek ha vitába álltak velem.

De ez valahogy sosem változik, 30 évesen is vannak olyan munkatársaim, akik úgy, hogy rajtuk 30 kiló felesleg van és évente 7x betegek, nekem próbálnak tanácsot adni egészségügyileg. Kicsit röhejes, tekintve hogy tökéletes a kondim és 5 éve nem voltam egy napot sem beteg, és feltehetőleg némileg több tanulmányt olvastam az egészséges táplálkozással kapcsolatban, mint ők.


Amúgy az ilyesmi hamar kiderül, minden nap látják mit viszek enni, hamar kiszúrja valaki mindig, hogy mennyire egészséges, mennyire jól kinéző kajákat viszek és mindig szóbajön így hogy miért.

2018. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!