Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki kezdetben kemény vegán aztán feladja?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem 3 éve tért át a vegánságra,olyan szinten hogy csak néztem.Engem is térítgetett és egy évre rá

én is vegán lettem hellyel közzel

Csakhogy ő fél éve kiszállt és azóta újra eszik húst is meg minden más állati cuccot.Én meg kicsit becsapottnak értek magam....


2018. aug. 14. 03:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Miután szükség van a teljes értékű fehérjére, ezért jól tette.


Te meg ne miatta legyél vegán, hanem magad miatt.


Az ember nem állandó hanem változik. Ha szüksége van a húsra, akkor eszik, és nem az elvei miatt, hanem mert a szervezete kívánja.


Majd kiszállsz te is, ha már nem tudsz hús nélkül meglenni.


Ő nem Te vagy, és fordítva. Ne őt majmold, hanem tudjad miért vagy vegán, miért csinálod.

2018. aug. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy észhez tért.
2018. aug. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Ő is megérezte a káros hatásokat
2018. aug. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Leszarom.
2018. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

Hogy megjott a jozan esze.

Ha becsapottnak erzed magad, nem szeretsz vegan lenni... Sot, ha ot hibaztatod az eletmododert, akkor plane nem szeretsz vegan lenni...

2018. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Hogy nem jött be neki. Na bumm, és akkor mi van?
2018. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Becsapottnak érzed magad. Meg is értem. Most ébredtél rá, hogy bedőltél egy szektának.
2018. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Semmit, ez az ő magánügye. Kicsit azért furcsállom, még ha vega lenne, de hogy húst is eszik, az azért elég távol van a kőkemény vegánságtól... De van ilyen, elvégre én is ketóztam s mostanság sok kenyeret eszem :D Jó, ez nem ugyanaz, azért egy vegánnak keményebb elvei szoktak lenni, de nem mindig. Lehet, hogy olvasott egy cikket, fejébe vett valamit, majd hirtelen húst kívánt és máris nem volt neki fontos az egész. Nem értek egyet, de kinek mik a prioritásai s nyilván vannak ilyen szélkakas-emberek a táplálkozásban is.


Magadat ne érezd becsapottnak, ha neked jobb az inkább növényibb alapú étrend, akkor jó, hogy azt csinálod, nem? Az teljesen mindegy, hogy ő kitart-e, ennek nincs köze a te táplálkozásodhoz. Elgondolkoztatott s valami okból váltottál. Persze te is változtathatsz újra, de ne miatta csináld, hanem magad miatt.

2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Megjött az esze :)
2018. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
Hogy feladta, jól tette. Emberek vagyunk, az ember pedig húst is fogyaszt. Hittérítést viszont nem kellett volna nyomni, ha mi magunk sem bírjuk. Én a helyedben szintén felhagynék a vegánsággal, és értelmes mennyiségben ennék húst is.
2018. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!