Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol kapok vegán sajtot Pesterz...

Hol kapok vegán sajtot Pesterzsébeten, vagy környékén?

Figyelt kérdés
Interspárban, Lidlben, Pennyben nem láttam, vagy csak nem vettem észre, hogy van? (Normális válaszokat légyszi)

2018. okt. 1. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Spar-ban láttam többször is növényi alapú sajtot, de a nevére nem emlékszem. Jóval olcsóbb volt mint a többi.
2018. okt. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnos nem vegán, tejfehérje van benne. Aldi most épp árul violife - ot, nagyobb Tesco és Auchan pedig általában nature moi-t. Vagy rendelj online (pl Vegastar.eu) vagy biobolt
2018. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"Aldi most épp árul violife - ot" ---> általában nem szokott? A violife érdekelne, sok helyen láttam. A rendelést el szerettem volna kerülni, de lehet hogy megfontolom , köszi!
2018. okt. 2. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott, és a legtöbb helyen már nincs is, vége az akciónak. Bioboltot nézd meg
2018. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. okt. 3. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi van a környéketeken, de az Aldiban pl volt múlthéten Violife.

Az auchanban nálunk egész vegán hűtő van, és a tescoban is.

2018. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dejó! Az itteni tescoban csak egy kisebb vegán polc volt, lehet másikba kéne járnom. A spárban meg csak növényi tejet, meg joghurtot árulnak, de a joghurt készlet is mindig ki van fosztva.
2018. okt. 4. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben is szoktak vegán helyettesítők lenni, talán sajt is van
2018. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Auchan-ban, és egy másik Tesco-ban, mint ahová járni szoktam, találtam végre vegán sajtot. Nem volt egy nagy élmény, nem hiszem, hogy rendszeresen venni fogok.

Maradok a házi vegán "sajtmártás" receptemnél, meg a sörélesztőpehelynél, vegán "parmezán" receptnél.

2018. okt. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!