Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán pizza (Kérdésed túl...

Vegán pizza (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni vegán (NEM vega) pizzára, ami valamennyire helyettesíti a sajtot (mármint hogy "összeragasztja" a feltéteket), és nem "müsajt", tofu, hanem bárhol elöforduló alapélelmiszer?

2018. okt. 25. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Vegán sajt mondjuk?! De ami normál haztartási cucc, olyan nem jut eszembe. Alapélelmiszer, ami erre való az a sajt. Vegánoknál meg a vega sajt!
2018. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Valahol olvastam hogy reszelt krumpli. Rápirul a tetejére és elvileg funkcionál. Nos én nem próbáltam de kíváncsi vagyok. Egyébként házilag csak vegán sajtszósz receptet tudok de az inkább fő mintsem sül. Ezenkívül próbálj valami szószt keverni amibe beledobálod az alapanyagokat paradicsompasztából, fűszerekből, esetleg csicseri borsó püréből és úgy teszed a pizzalapra. A tofu meg nem ördögtől való de itt nem segítene az állagával.
2018. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
6%
ott a trapista sajt.. abba tejpor van, meg egy halom mesterségesen előállított szenny.
2018. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Étkezési keményítőböl csinálnék valami sűrű szószt, és azt tenném rá. Akár sörélesztőpelyhes kesus szószt.
2018. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat (a többit nem minösítem). A vega sajt meg a tofu számonra nem ehetö, annyira rossz ízünek érzem. (Ez magánvélemény, nem minösítés)

A valamiféle szósz ötletnek nem rossz, ezen gondolkodom.

A reszelt krumpli kifejezetten érdekesnek hallatszik, ezt ki fogom próbálni.

De az sem kizárt, hogy a szósz és a krumpli kombinációja lesz a megoldás.


Még egyszer köszönöm a segítséget és a tippeket!

2018. okt. 25. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
2018. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. okt. 25. 21:17
 8/15 anonim válasza:
14%

magyarázza el nekem valaki mi értelme van vegánnak lenni, ha olyanokat akarnak enni a vegánok amit a normális emberek?


Van vegán bacon de mi a fa sznak?

Ha bacont akar zabálni valaki akkor egyen hagyományosat


vegánnak lenni a leghülyébb állatfajok egyikke.

2018. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Inkább azon gondolkodj, hogy miért eszel állati eredetű terméket, ha lehet őket helyettesíteni, és mindezzel nem ártunk senkinek?
2018. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tegnap 21:35-os: én pl. azért vagyok vegán, mert MINDEN állati eredetü élelmiszertöl több napos hasmenés és hányás jön rám, azaz nem TUDOK ilyeneket enni!
2018. okt. 26. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!