Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? (Azért irom mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Azért irom mert a kérdés túl rövid válasz túl hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Suliba melletem ül egész osztályos órákon. Valamikor jól megvagyunk, el tudunk beszélgetni, szünetbe viszont mintha észre se venne. Órákon tök jól elvagyunk, el tudunk beszélgetni, hülyéskedni de van mikor attól is ideges mikor hozzászólok. Ilyenkor az elöttem ülő haverommal beszél általába és annak a csajával. Nincs önbizalmam, ezért nem is nagyon merek kezdeményezni, van mikor én sütök el egy viccet/mondok valamit és így kezdünk el beszélni, valamikor ő kezd. Ez igy van már kb 4 hónapja. Szerintetek kezdeményezzek vagy ne?

2017. ápr. 16. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Peraze! Ha tetszik akkor nyugodtan. De az a baj, hogy oszt.társak vagytok... Így már kicsit meredek a dolog.
2017. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztályban sosem érdemes. Kivéve ha végzősök vagytok. Akkor hajrá.
2017. ápr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdeményezz szerintem
2017. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dunszti02 válasza:
Osztály társal rossz ötlet! Amúgy ezt te döntöd el de sztem probáld meg! Viszont azt nem szeretik a lányok ha valakinek nincs önbizalma! Szóval szedd össze magad!
2017. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!