Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kinek hogy tetszik ez a blog?

Kinek hogy tetszik ez a blog?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 21. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Addig tök jó volt, amíg meg nem láttam, hogy vega a csaj (vagy épp te ha te csinálod).

Amúgy jól néznek ki a kaják, éhes lettem.

2018. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! (S nem az én blogom, csak kiváncsi vagyok kinek hogy tetszik.)
2018. nov. 21. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kinézete egy hatalmas nagy nulla. Már bocsánat. :D De a betűtípus undorító, nehezen olvasható, zavarja a szemet. Ráadásul olyan egyszerű, mint az egyszer egy. Akkora kontraszt van a betű és a háttérszínével, hogy rossz ránézni. Mármint persze, alap dolog, hogy fehérre feketével írunk, ez papíron tök jól működik, de így, hogy belevilágít a fehér háttér a szemembe, így szörnyű. Nehezen olvasható. Érdemes lenne egy pasztell színű hátteret választani. Finomabb, sovány betűkkel, mondatok közti térközzel, sorkizárással, bekezdésekkel nem csak elengásabb, de olvashatóbb is lesz a szöveg. Mennyi kellemesebb még csak ránézni is a másik verzióra, nem?


[link]


Az a full oda nem illő, szintén szemkiégető, az oldalhoz képest túl nagy, fekete feliratos pinkfelhő fejléc is elég otromba, én kukáznám azt is. Vannak lent nagyon szép képek, azokból kéne egy visszafogottabb fejlécet készíteni.


Például mennyivel elengásabban néz ki ez a fejléc, mint a mostani:


[link]


Nagyon, nagyon szép képek vannak és némi fantáziával baromi jó fejléceket lehetne rittyenteni. Csak utána kell olvasni, hogy milyen színek illenek össze, melyiknek milyen hatása van. Plusz keresni egy normális - nem telefonos! - szerkesztő program, azt megtanulni használni. Keresgélni néhány hozzá még új betűtípust, itt: [link] rengeteg klassz van, elég sok stílusban. Visszatérve a képekhez: tényleg nagyon szép képek készültek, bár némelyik egy kicsit vérszegény, érdemes a szerkesztő programmal kicsit korrigálni rajtuk.


Nem szoktam blogokat olvasni egyáltalán, így nem tudom mennyire versenyképes ez a többi mellett, amik hasonló témával foglalkoznak, de elolvasva néhány receptet, nekem tetszettek. Nincs felesleges, fél oldalas hosszú rizsázás, van egy kis bevezető, van egy egyszerű recept, vannak hozzá tippek és gyönyörű képes illusztrációk, plusz ha kérdésed van, a blog szerkesztője készséggel áll rendelkezésünkre. Ez nekem nagyon szimpatikus. Ha ezt a trágya kinézetet lecseréli valami szépre és kicsit gyakrabban frissíti a blogot, akkor én szívesen vissza-vissza fogok nézni rá, mert nagyon egyszerű, de jónak kinéző receptek vannak rajta.


(Aki jobban ért hozzá, biztos jót nevet rajtam, - de a segítőszándék vezérelt, hátha Eccipink is olvassa. :) )

2018. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bár nem hinném, hogy ezt olvasgatná. (Nem is nagyon örülne gondolom a véleménynek. Persze tényleg építő kritika.)

2018. nov. 22. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerkesztés, képek, betűtípus, színek, stílus förtelmes, rossz nézni.

A receptek unalmasak, ötlettelenek.

Aki vegánként tobbet nem tud nyújtani mint egy zabkása vagy borsófőzelék az ne írjon blogot mert ezeket minden 13 éves meg tudja főzni. Annyi érdekes, újszerű étel van amit vegánként fogyasztok és mindenevőként eszembe sem jutott volna elkészíteni. Minek unják magam halálra a főzelékekkel?

2018. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. nov. 24. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó az oldal kinézete, ezen változtatni kell.

A tartalom jó, elég érdekes, a fogalmazással sincs gond.

2018. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!