Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az Uncle Bens mártást hús...

Az Uncle Bens mártást hús helyett készíthetem tofuval?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus barátnôm jön hozzàm -neki kèszítenèm. Sosem készítettem semmit tofuval. Egyszerû gyorsan elkèszíthetô ètel kell, ezèrt gondoltam erre. Magunknak hùssal, neki tofuval.

2018. dec. 5. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem feltétlen.

Eleve a tofu elkészítése nem azonos a húséval, úgy ehetetlenül rossz lesz. Emellett a tofut elöször speciális módon kell füszerezni, hogy ehetö legyen és sok vegetáriánus nem is fogyasztja.

Másrészt az Uncle Bens mártás valószínüle nem vegetáriánus, ezért a legtöbben nem eszik meg.

Szerintem keress inkább olyan vgetáriánus ételt, amibe nem kell nektek sem hús, és amit nem félkész cuccokcól készítesz.

Amit javasolni tudnék, az egy tészta- vagy krumplisaláta sokféle zöldséggel, esetleg sajttal, ez így komplett fogás, jó elö lehet készíteni: a tésztát/krumplit elözö nap megfözni, a zöldségeket hozzákeverni és tejfölös vagy majonézes öntetet tenni rá, és hütöben tarolni.

Ha feltétlen akarsz valami húst is, akkor csirkemellet frissen sütsz magatoknak.

2018. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De kár:(

Ùjszülött baba mellett nagy segïtsèg ha “fèlkèsz cuccbòl” ki lehet hozni valamit;)

Köszönöm az ötleteket!:)

2018. dec. 5. 08:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem “igazi” vegetáriánus csak hùst nem eszik.
2018. dec. 5. 08:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki gombával is ellehetne készíteni.
2018. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki gombával is ellehetne készíteni. Persze ha szereti a gombát. 😀
2018. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Szója granulátummal próbálkozz inkább. A tofu állaga és íze szerintem nem illik a mártáshoz. Milyen húst szeretnél vele utánozni? Darált helyett használhatsz még gombát, vagy tejbe áztatott diót.
2018. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
de vegetáriánus a uncle bens mártás kinai szoszok,azok,én csak meg melegiteném a szoszt és rizst főznék ki hozzá.
2018. dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, tökéletes lesz tofuval. :)

A kínai büfékben, éttermekben is vannak ilyen édes-savanyú mártások és abba is raknak tofut és nagyon finom vele.

2018. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!