Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Létezik olyan irányzat ami a...

Létezik olyan irányzat ami a vegetárianizmus ellentétje?

Figyelt kérdés
Tehát minden növényi eredetű alapú dolgot elutasít.
2019. jan. 25. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy tök érdekes kérdés.

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen, de elgondolkodtató. Mert ha pl. készítek egy jó pörköltet, ahhoz kell többek közt hagyma is. És a fűszerekkel mi lenne? És vajon ehetnénk-e pl. legelésző marhát?

2019. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amúgy kutakodtam az interneten és ezt találtam. Szóval valami ilyen formában lehet hogy mégis létezik. Mi a véleményetek erről a formáról?


[link]

2019. jan. 25. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A 2. válaszoló vagyok.

Nagyon húspárti vagyok, miközben tudom, hogy kellenek néha a zölségek is, ha más nem, a rostok és az emésztés miatt.

Egyelőre emésztem a témát. :D

2019. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell minden ételhez zöldség, legalább a hagyma miatt, szóval ez nem pont az ellentettje, de volt egy ismerősöm, aki nem evett gyümölcsöt, a zöldségesrizsből kiszedte a zöldséget stb. Tehát kerülte a zöldség, gyümölcs evést. Sült krumplit evett, tehát emiatt sem válasz a kérdésre, de ja
2019. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan barátom, aki szinte egyáltalán nem eszik zöldséget (lisztes, krumplis dolgokat igen).

Nagyon durva, párszor volt nálam vendégségben és ahogy az egyik válaszoló írta, kiválogatta a zöldséget az ételből, még a gombát is. Nem tudtam, hogy ennyire undorodik, rossz volt nézni, ahogy duzzogva félretolja az étel felét.

2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja ő rizst sem eszik csak ritkán.
2019. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azt hiszem ilyen étrendhez a legközelebb az eszkimók étrendje áll. Bár az is inkább hal és zsír alapú, mint hús.
2019. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zerocarbereknek hívják őket. Általában csak húst és belsőségeket, zsírt (szalonnát) esznek. Van köztük, aki így gyógyult meg valamilyen súlyos betegségből. A ketogén étrend egyik formája.
2019. jan. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétköznapibb formában talán a nagyon szigorú ketogén diéta, amiben minden zöldséget beleszámolnak a napi szénhidrátba, de ez sem kifejezetten ellentét, mivel nem tilos a zöldség, csak minimális mennyiségű.
2019. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tekintesz ellentétnek : ha a növényi eredetű élelmiszerek legalább részleges elutasítását, akkor a többiek már megírták , Ha az állati eredetű termékek dicsőítését, akkor az a karnizmus. [link]
2020. okt. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!