Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusként ehetek a...

Vegetáriánusként ehetek a McDonald's-ban sült krumplit?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

igen.

csak krumplit sütnek abban az olajban.

2019. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
86%
Ha kívánod egyed meg. 🙄
2019. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Persze.

A burger Kingben van vega whopper is, vegàként jobb szerintem a BK.

2019. jún. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Valóban csak krumplit sütnek abban az olajban, de a mekis sültkrumpli hivatalosan bacon-zsíros olajban sül, szóval ha nem képmutatásból vagy vega, akkor nem javaslom.
2019. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
De amúgy valaki magyarázza már el, hogy miért változtatna a dolgokon, ha sütnének benne húst is? Mert ugye attól még, hogy mások húsát abban sütik, a te krumplid miatt nem vágnak le több állatot. És nem jöhettek azzal a példával, hogy megenném-e a húst, ha szar mellett sütik ki, mert a kérdező nyílván szereti a mcdonald'sos krumplit, akár sütnek-e mellette húst, akár nem. Ha nem szeretné, fel sem merült volna a kérdés.
2019. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó: én pl. azért problémáznék, mert a hústól elég komoly hasmenésem lesz napokig. És ehhez elég, ha csak minimális kontaktus van húsfélékhez, akár csak, hogy az olajban sült elötte hús is.
2019. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

"De amúgy valaki magyarázza már el, hogy miért változtatna a dolgokon, ha sütnének benne húst is? "


Mert sokak számára undorító a húsíz, függetlenül attól, hogy direkt vagy indirekt módon kerül az ételbe.

2019. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó! Látom nem sikerült értelmezni amit írtam. A kérdezőnek nyilván nem undorító, mert akkor nem tenné fel a kérdést.

Utolsó előtte! Amit írsz, az csak simán nem igaz. Attól nem lehet hasmenésed, hogy ugyan abban az olajban sütik.

2019. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

A ma 07:49-es vagyok: DE, lehet (SÖT VAN) hasmenésem.

Persze, ha egy vösörnyi olajban egyszer sütnek egy darab húst, attól nem, de ha egy étteremben (vagy bárhol máshol) kb ugyanannyi adag húst sütnek az olajban, mint krumplit, akkor igen. És ahol rendszeresen ugyanabban az olajban sütik a húst is, ott ez az arány símán megvan.

Hidd el, nekem sem vicces a dolog.

2019. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

"A kérdezőnek nyilván nem undorító, mert akkor nem tenné fel a kérdést."


Szerintem éppen azért kérdezte, mert undorítja, ha húsíze van a krumplinak, de ezt legfeljebb akkor derül ki, ha már ott van elötte!

2019. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!