Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem a sport téma...

Tudom, hogy nem a sport téma körbe tartozik, de én mégis itt kérdezem meg, mert szálkásító edzést tartok. Tudom mit ehetek és mit nem, de sehol nem találok rá választ, hogy olajos ételeket mennyire ehetek. Pl olajban sült akármit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Kókuszzsírban,kacsazsírban lehet sütni.A sima olajban túl sok az omega 6,sőt gyakorlatilag csak az van benne,erre meg semmi szükség,ezért ilyet alapból se használj.Diéta alatt meg vagy párold a húst,vagy grillezd.Ha meg mégis olajat,vagy az egészségesebb zsírt használod,akkor utána tudsz nézni a kalória tartalmának és bele kell számolni azt is.
2014. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felesjd el.Ha dietazol akkor dietazz.Ami soba johet az a LEN,OLIVA olaj....De ezzel se suss,se fozz! ha felmelegedik mar elvesziti az ertekeit!
2014. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!