Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusként ehetek a...

Vegetáriánusként ehetek a McDonald's-ban sült krumplit?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 00:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Igazából azért kérdeztem, mert igen, szeretem, és amikor például mekibe megyünk a családdal/barátokkal, ehetek-e azt. (Nem gyakran járok oda, kb. 5-ször egy évben.)

2019. jún. 23. 10:14
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Továbbá vegán még az almáspite is valamint a kertész saláta, na meg a sárgarépa is... nem sok, de több a semminél.


A burger kingben az új vegetáriánus burger VEGÁN is, ha nem kérsz bele sajtot és majonézt, mivel maga a pogi és a burger nem tartalmaz tejet, tojást.


Egyébként sok vegán "undorból" nem eszi azt ami együtt sül a hússal - én nekem ez olaj esetében nem játszik, nem érzem hogy olyan íze lenne + ahogy valaki írta, nem az olaj miatt ölik le az állatot, tehát azzal hogy olyan pogit eszek ami ugyanabban az olajban sült mint a hús is, nem támogatom az állatok szenvedését.


A krumplit viszont mind a burger kingben, mind a mcdonaldsban külön olajban sütik, úgyhogy az minden esetben vegán.

2019. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszitek, hogy a sültkrumplit hússal együtt sütik? Külön olajban sül, de ez látszik is néhány mekiben a pénztàrak mellett.

Egyébként engem nem zavar annyira ha hússal együtt sül valami. Nem undorbòl lettem vega, hanem allatvedelmi okobòl. De az előbbi esetén érthető a dolog.

Vegaként tudsz fagyit, pitét és salátát is enni a krumpli mellett.

2019. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%

"tehát azzal hogy olyan pogit eszek ami ugyanabban az olajban sült mint a hús is"


MILYEN pogácsát sütnek olajban????

2019. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
A zöldségpogácsát, ami a burgerben van? Nem is értem ez miért kérdés amikor a Mcdondalds a téma?
2019. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de nem jártam még soha ott, így fogalmam sem volt, miröl lehetne szó, ezen kívül eszembe sem jutna egy zöldségpogácsát pogácsának nevezni, a kettö ugyanis teljesen mást jelent.
2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Ez esetben sajnos a te nyelvismereti hiányosságodról van szó a magyar nyelvvel kapcsolatosan, nem egy általános problémáról. Egy felnőtt, értelmes, értő olvasást gyakorolni tudó egyénnek nem kellene hogy problémát okozzon a pogácsa olajban sütésének említésekor arra asszociálni, hogy zöldségpogácsáról illetve húspogácsáról van szó, amikor a Meki vagy a Burger King a téma.


De ahogy látom az első oldalon is csak kötekedtél, úgyhogy sejtem hogy csak egy átlag troll vagy, aki mindenbe beleköt, amibe bele tud.

2019. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Ugye tudod, hogy a húspogácsát nem olajban sütik?
2019. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Mivel az elsö oldalon nincs válaszom - a kérdés volt az elsö kommentem, másrészt nem Magyarországon élek, ezért nem feltétlen ismerem az aktuális megnevezéseket, és ahogy írtam, nem szoktam a McDonalds-ba járni, ezért szerintem megkérdezhetem, ha valami nem világos.
2019. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
38%
Már bocsánat, de van kimondott törvénye a vegetáriánusoknak, hogy mit és hol ehetnek?
2019. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!