Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek milyen dolog az...

Szerintetek milyen dolog az hogy egy vegán ismerősöm grill partira hív minket de nincs tekintettel a húsevőkre pl rám, mert mondta hogy húsra ne számítsunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon bunkó dolog lesznek el sem fogok menni Erre a hülye partira
2019. júl. 6. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy húsevő vagy, te sem csak húst eszel. De egyébként igen, én is tapasztaltam olyat hogy a vegák behisztiznek ha nincs tekintettel rájuk az ember, de visszafele, hogy húst csináljanak a nem vega vendégeiknek, eszükbe sem jut. Bosszantó hogy némelyiküknek csak addig terjed a másik figyelembe vétele amíg sajt magáról van szó.
2019. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
95%
Fene tudja. Vannak olyan vegánok, akik elkészítik a húst a családtagjuknak, de van olyan is aki nem is tűri meg a házában a húst. Ha viszolyog tőle nem lehet elvárni hogy húst sütögessen. Én azt mondom, egy partit ki lehet bírni vegán ételekkel az érdekesség kedvéért. Tiszteletedet teszed kicsit, ha nem ízlik, vagy éhes maradsz, haza mész. Szerintem nem bunkó dolog, mert jelezte előre hogy mire kell számítani.
2019. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem akkora tragédia, ha néha kimozdulsz a komfort zònàdbòl és kipróbàlsz új dolgokat.

Én voltam már vegàn esküvőn is. Nagyon finomak voltak a kaják, nagy élmény volt kipróbàlni őket.

Nem kell neked is megtérni, de egy étkezést nyugodtan ki lehet bírni szerintem. Gondolom szoktál enni zöldségeket.

Nem vagyok vegàn, de szerintem érthető, hogy nem szeretne a saját bulijàn húst vagy más állati eredeti dolgokat sütni.

Nekem fontosabb lenne a barátság és az, hogy megtisztelem a jelenlétemmel, mint hogy nem tudok néhány óráig húst enni..

2019. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
91%

Nem erőszak a disznótor.


Amúgy szerintem korrekt, hogy előre megmondja. Most eldöntheted, hogy ilyen körülmények közt elmész e. Csak szólj neki, hogy ha te nem számíthatsz húsra, ő ne számítson rád.

2019. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletesen igaza van az utolsónak.
2019. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
54%

Ne légy már ennyire pejoratív, szélsőséges hozzáállású!

Csak példának: nem ettél mákos tésztát, nem ettél semmihez zöldségköretet, nem ettél főzeléket, olasz tésztaételeket hús nélkül?

Gondolkozz el egy picit.

Nagyon jó fűszerezéssel, ízesítéssel lehet megleopően finom ételeket alkotni.

Te kapásból a kukába dobtad...

2019. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak a hús hiánya lenne a probléma, attól még elmehetnétek arra a grillezésre. Én mondjuk kipróbálnám, mit csipegetnek a vegánok. Nem gondolom, hogy egy napot nem lehet kibírni husika nélkül.


"nagyon bunkó dolog", "hülye parti" - szerintem itt más a gond.

2019. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
96%
Én húsevő vagyok, simán elmennék, pláne hogy előre szólt.
2019. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim válasza:
74%
Te igen okos, aki elvbol nem eszik hust, attol hogy varnad el, hogy hust sutogessen? O jogosan nem hajlando ilyet megtenni, nem figyelmetlensegbol hanem mert utkozik az elveivel.
2019. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
Azt a fontos dolgot lehet nem mondtam, hogy semmilyen növényi eredetű táplálékot nem eszek, Zero carb diétát folytatok annak is egy speciális változatát.
2019. júl. 6. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!