Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A starbucksban lehet más...

A starbucksban lehet más nevére kérni a kávét?

Figyelt kérdés
Egy baráttal találkozok, így szeretnék kávét venni míg odaér, ha kettőt kérek megkérdezik melyiket milyen névre írják vagy mindkettőt az enyémre fogják? Nem fognak hülyének nézni lányként fiú névre kérni a kávét?

2019. szept. 7. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
És miért nem lehet ott leülni, meginni a kávét? Akkor nem kell egy rohadt papírpoharat hurcolászni, műanyag tetővel meg szennyezni a környezetez és még friss is lesz a kávé.
2019. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
#13 ha helyben isszák meg műanyagpohárból akkor az kevésbé környetetszennyező? Vagy te olyan primitív vagy, hogy ha magaddal kell vinned valamit akkor késztetést érzel hogy a szemetet az út szélére dobd?
2019. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Dehát nem is mondtam ilyet, hogy hol isszuk :D
2019. szept. 7. 18:35
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#15

Mert összekombináltak téged ezzel a kérdéssel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vendeglatas-et..

2019. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
#13, helyben csészénen kapod, amire nem írnak nevet, nem egyszer hasznàlatos vacakban, és attól, hogy a kukába dobod a papírpoharad meg a műanyag tetejét, az még nem lesz kevésbé környezetszennyező
2019. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

12, annyira szánalmas ez a környezetvédő köntösbe bújtatott ítélkezésed -.-“

Honnan is tudod, hogy a kérdező nem termoszba vagy saját bögrébe kéri? Mert hogy ilyet is lehet ám a Starbucksban, csak persze könnyebb egy vadidegen embert pocskondiázni, igaz?

2019. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
“Dehát nem is mondtam ilyet, hogy hol isszuk :D”, tekintve, hogy csak az elviteles pohárra írnak nevet? Azt nyilván nem ott isszátok meg porcelán csészéből
2019. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
#17, csak a papírpohárra írnak nevet
2019. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
37%

Hű, ez aztán az indok:) akkor már nyugodtan szólj bele (bár egyébként láttam már, hogy vki saját bögrére kért nevet és meg is kapta - más kérdés, hogy utána le tudta-e törölni, de ez már nem az én dolgom).

Akkor esetleg nincs idejük beülni? Vagy ezt is megmagyarázod mindjárt, hogy hogyan is kéne csinálniuk?

Mellesleg pl én a starbucksos papírpoharak nagy részét (igaz, nem jártam oda naponta, így nem is volt sok) nem dobtam ki, hanem ha lehetett, kimostam és tök jól lehetett benne aprópénzt vagy épp a hajcsatjaim tárolni. Műanyag tetőt meg nem kötelező elvenni/kérni hozzá és szívószálat sem.

2019. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja, az előbb belinkelt kérdést nem én írtam:) viszont az Árkádban megkérdezik, hogy helyben fogyasztod e, de ha igen, akkor is papírpohárban adják (legalábbis nekem abban adták eddig mindig, mindegy mi volt a válaszom)
2019. szept. 7. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!