Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek

A kérdés
mindenben hazudok nevű felhasználó kérdése:

A Duna Plaza Mcdonald's éttermben adnak 10:30 elött olyan ételeket amiket a Mc reggelit árúsító étteremben csak utaná adnak?

Engem például a chicken-nuggets meg a duplasajtburger érdekelne

Keress kérdéseket hasonló témákban: McDonald's, sajtburger

okt. 8. 17:29  Privát üzenet  

A válaszok
Sajtburgert és Big Macet adnak, meg krumplit, mást nem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 8. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a Duna plázai üzlet nincs rajta a MCreggelit árusító üzletek listáján ezért kérdeztem?

# 2/3Időpont okt. 8. 18:58 Privát üzenet
Úgy tudom ott is árulnak reggelit, legalábbis 2-3 éve még árultak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 8. 19:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Járt már valaki Noszvajon, a Csendülő Vendégházban és Étteremben?
Miért nem lehet a Trófea étteremben kártyával fizetni?
Milyen Miskolcon kínai étteremben dolgozni? Valaki írna róla? Ha lehet mindent és hogy mennyit lehet keresni és részmunkaidős is dolgozhat ott?
Balatonon valóban ilyen a cigánypecsenye vagy szívatnak az étteremben?
Magyarországon lehet olyat hogy egy kávézóban, étteremben, bisztróban ott hagyom a pénzt az asztalon és elsétálok?
Szerintetek ha étteremben vagytok, nektek kell szólni a pincérnek ha készen álltok a rendelésre, vagy meg kell várni hogy magától odajöjjön megkérdezni hogy sikerült-e...

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Vendéglátás, éttermek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!