Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-ben van nem csípős étel?

KFC-ben van nem csípős étel?

Figyelt kérdés
Voltam a győri kfc-ben, megkérdeztem hogy van-e olyan ételük ami csípős, de egykedvűen mondta a csaj hogy "felülről tudok választani", majd miután megismételtem a kérdést ő is megismételte hogy a feje fölött lévő dolgokból tudok választani, aztán inkább eljöttem.
2019. okt. 11. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Van, persze.


Nezd meg a honlapjukon.

2019. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem írják ott melyik nem csípős
2019. okt. 11. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Rá kell kattintani az ételre és aminél nem látod azt, hogy hot vagy csípős, az nem az.
2019. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kentucky csirkerész, grill szendvics, grill twist, halumis kaják.
2019. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Tudomásom szerint egy kicsit minden csíp náluk, ami hús. Csak amihez nincs odaírva, az kevésbé, mivel ott nem az a fő szempont. Egyébként én sem értem, miért kötelező mindent csípősen csinálniuk. Nekem például nagyon ízlene a kosztjuk, de a csípőset egyáltalán nem szeretem.
2019. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem csípős minden. Kizárólag a csirkeszárny az, amiből nincsen nem csípős változat, de hát nem véletlenül lett “hot wings” a neve. Én egyébként semmiből nem szeretem a csípőset, de a KFC-t úgy szeretem, ahogy van.
2019. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen helyeken ne várj intelligens, udvarias kiszolgálást...
2019. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg pl a Zinger burger se csíp, meg még pár dolog.

De ezt jómagam is tudom cáfolni, eddig bármit kóstoltam ott, minden csípett, mondjuk én extra érzékeny vagyok a csípősre. Ha te teszem azt, a sárga paprikát sem tudod megenni nyersen salátában, akkor a KFC nem lesz jó neked.

2019. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Zingerben csípős panír van a csirkemellen, de az említett weboldalon is írják ("Hot&Spicy").

Leírták már mi az, ami nem csíp (vagy csak nagyon minimálisan - ki mit érez csípősnek, ugye). A csirkerész (comb), a classic grill szendvics.

2019. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!