Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi történt a Pizza Fortéval?

Mi történt a Pizza Fortéval?

Figyelt kérdés
Elég drasztikus minőségváltozást érzek a pizzákon (vastagabb szélek, nem eléggé átsült, vagy odaégett, kevesebb feltét, kevesebb szósz talán ami az ízetlenséget indokolhatja) és a probléma az hogy ezek nem egyedi esetek, idén nem ettem normális pizzát náluk. Több ismerősöm is akik szintén nagy Pizza Forte fanok panaszoltak hasonló eseteket és akkor még a pláne az hogy egy normálisabb 32cm-es pizza most már 2495 Ft amit még elfogadnék ha a minőség ugyanaz lenne mint 2017/2018-ban. Ti tapasztaltatok ilyesmiket? Tudtok valami alternatív pizzázót Budapesten ami jó és házhoz is szállít?

2019. nov. 25. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem erős minőségváltozást a pizzáikon. Persze egyszer-egyszer nem teljesen olyan a pizza mint szokott de ez inkább ritka eset nálam. Viszont az árváltozás szerintem is durva, most legutóbb le is tettem a rendelésről. És lehet hogy legközelebb egy olcsóbb alternatívát fogok választani.
2019. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Amikor recepciós voltam és lerakták a dobozaikat a pultra, majdnem elhánytam magam, olyan büdös szag áradt a pizzáikból. Hogy lehet ezt megenni?
2019. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mixr.hu Mi több pocsék tapasztalat után csak tőlük rendelünk.
2019. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Artpub, olcsó és finom.
2019. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tapasztalom. Drága lett, de minőségileg mérföldekre van még a tavalyihoz képest is. Győr, Árkád: lányom konkrétan nyers tésztájú pizzát hozott haza, még ki se kellett szállítaniuk, mégis bedobozolták így elvitelre. Ha így folytatják, elpártolnak a PizzaForte-tól. Szerintem elszállt velük a ló.
2019. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Évekig tőlük rendeltem,minimum heti egyszer. A minőségrolás nem újkeletű,már tavaly is valami gusztustalan volt a kaja. Tonhalas pizzán romlott tonhal ,és nem egyszer.. de a többi is rossz lett ,le is szoktam róla.

Gondolom az történt,mint mindenhol a vendéglátásban,nincsenek normális embereik,szakácsok,előkészítők,mert gombokat akarnak nekik fizetni. Meg az alapanyagon is spórolás van,mindenből a legolcsóbbat.

2019. nov. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!