Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger King alkalmazásban...

Burger King alkalmazásban hogyan lehet aktiválni az ajándék Whopper szendvicset?

Figyelt kérdés
Ha az étteremben mutatom be, akkor felkell mutatni a kitöltött számlát. Az appos rendelés esetén viszont sehol sem találom a lehetőséget, ahol megtudnám adni.
2019. dec. 8. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A burger kinges alkalmazást nem használom de ott a mekis meg kfc és csak a kupon számát bemondod amihez tartozik az ajándék
2019. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de az appon belül van egy rendelési típus - csak appos rendelés. Ezen belül találok csak whopperes kupont. Azaz csak alkalmazásból engedi rendelni, felmutatni a kupon számát.
2019. dec. 8. 17:41
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak egyszer rendeltem még így. Amikor a kóddal oda kellet menni pénztárhoz megmutattam a blokkot, és hozzáadták a rendeléshez. Viszont ha jól értetem külön szerepelt a rendelés összeállításnál, így majdnem nem kaptam meg. De észrevették időben.
2019. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Házhozszállítással szeretnéd? Mert úgy nincs semmilyen kedvezmény kupon.
2019. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tehát abban az esetben, mikor odamegyek érte az étterembe, akkor bemutatom a kupont/blokkot. Ha házhoz rendelem, akkor egyelőre nincs ilyen lehetőség.

2019. dec. 9. 08:35
 6/6 anonim válasza:
Így van, ez a kupon csak akkor működik, ha az étteremben helyben rendelsz (hogy ott fogyasztásra vagy elvitelre, az mindegy). Mi szinte minden alkalommal használjuk :D A kasszához kell odamenni vele és kérni a rendeléshez. Azóta annyi változás történt, hogy ha mobilon vagy kiosknál rendeltél és már kifizetted, akkor a kasszánál külön rendelésként tudják már csak elkönyvelni. Így elvitelre nem érdemes kérni, mert 80 forintot pluszban számolnak fel érte.
2023. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!