Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennek mégis mi az oka a...

Ennek mégis mi az oka a netpincéren?

Figyelt kérdés

Akárhányszor felmegyek, egyre több "kutya-éttermet" látok. Tehát olyan cégeket, amik kutyakajákat szállítanak. És egyre több van belőlük. Hadd kérdezzem már meg, ezek mi a nyavaját keresnek a netpincéren? Könyörgöm, én ember vagyok és nem állat, az ilyeneket miért nem egy külön oldalra gyűjtik össze? Hab a tortán, hogy az összesnek 10-re van értékelve a rátája, és a vélemények meg kimerülnek a "juj ez tökjó, ma is rendeltem Bucinak meg Fufinak valami finom ennijájót!"

A hideg kiráz ettől, ez valami súlyos népbetegség, hogy manapság emberként kezelik a kutyákat? Azért álljon már meg a lovacska.



2020. jan. 29. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Próbállak megérteni, de sehogy nem sikerül!

Ezzel az erővel kritizálhatnád a multik házhozszállítását is, hogy az "emberkaják" mellett kutya-macska-madáreleséget is lehet rendelni és kiszállítják. De a hentesednek is szóvá teheted, hogy miért ad el kutyatartóknak farhátat, mert neked ez nem tetszik!

A netpincér is egy kényelmi szolgáltatás, engedd már meg, hogy szélesítsék a palettát és olyan réteget is kiszolgáljanak, akinek erre van igénye!

Nyilván te nem a "kutya étteremből" fogsz rendelni magadnak, a Buksi gazdája meg hadd tegye azt ami neki kényelmes, ha fizet a szolgáltatásért!

2020. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én sem látom a problémát.
2020. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mar viragot es alkoholt is lehet rendelni naluk. sot olyan is van h allatmenhelyeknek adomanyozol. semmit nem szallitanak ki, csak oenzt kuldenek nekik. rendelj mas oldalrol ha nem tetszik, ettol meg nincsenek emberkent kezelve.
2020. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Tulajodnképpen addig nem kellene idegesíteni magad, amíg emberkaját is tudsz rendelni!

Az nem tudom, miért zavar, ha állatoknak is lehet venni kajákat, neked nem kell azt enni!


Itt egyedül neked lehet valami "súlyos betgséged", ha ennyire zavar, hogy vannak háziállatok is és azokat igyekeznek jól tartani!

2020. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem vértől csöpögő, büdös cubákokat szállítanak egy kondérban a te ételeddel, akkor meg mi bajod van?
2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki nem jótékonykodik, teljesen oké.


Nade az hogy valaki felháborodik, hogy van lehetőség adakozni, ahhoz szerintem komoly problémák kellenek.....

2020. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Én az ilyen menhelyeknek való kajavásárlásra gondoltam.


Ha meg valaki szállít ki konkrétan neked kutyakaját is, az megint nem értem, mit zavar.

Szállítanak ki májas kajákat is, amit soha nem ennék meg. Akkor kezdjek sírni, hogy tilcsákbe? :D


Érthetetlen a probléma számomra...

2020. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől vagy ennyire frusztrált, kérdező, de kezdj valamit az életeddel, mert ha ezen képes vagy felháborodni, akkor súlyos gondok vannak a kis buksidban.
2020. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En ertem a problemat, de szerintem azert van ez a netpinceren (es amugy rohadt nagy jofejseg toluk), mert napi szinten ezrek latogatjak az oldalt es valoszinuleg keveset mondok. Es ott a menhelyi kutyakra is jobban felfigyelnek, mintha lenne egy kulon app erre, amit senki sem keres. Es igy aki adakozna az eljuthat ahhoz akinek adakozhat akar veletlenul is.
2020. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Funteki válasza:
0%
Ha jolátom a kérdező problémaja az,hogy az emberi fogyasztásra szánt étel ugyanaban a táskában van kiszálitva mint az álatnak szánt étel.... Vanak akik ere érzekenyek.
2020. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!