Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten tudnátok ajánlani...

Budapesten tudnátok ajánlani cukrászdát vagy cukrászt, aki ilyen tortát készít nem horror áron?

Figyelt kérdés

Akiket eddig megkérdeztünk, azt válaszolták, hogy nen tudnak ilyen csinálni.

[link]



[link]



Az utóbbi, az nem lenne két emeletes.



2020. febr. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnak ilyet csinálni? Miért?

Egy egyszerű mezei fondant bevonatos torta motor dísszel. Nem is értem.


A motort egy ügyesebb kezű ember is el tudja készíteni, de vannak helyek, ahol a marcipán figurát elkészítik külön. Azt csak külön ráteszed, vagy elviszed oda, ahol a tortát csinálják, hogy tegyék rá.


Amúgy itt biztos tudnak csinálni

[link]

2020. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Filó cukrászda,pékség, Ózd ott csinálnak még komolyabbat is nekem is ott csinálták a zöld,fehér, kék kawasakimat.
2020. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, Budapesten kellene.
2020. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ostyás tortákat biztos elkészítik neked bármelyik cukrászdában, esetleg neked kell vinni hozzá az ostyát.

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl Nádori cukrászda.


De a "nem horror aron" ugye nem azt jelenti, hogy max 5ezret akarsz rászánni? Mert esélyes, hogy több lesz, mint a duplája.m

2020. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
herics cake shop sztem csina. nem horror ar, annyit kernek mint egy ilyen tortaert szokas...
2020. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kértem is ajánlatot a tortára, de 30ezer felett volt sajnos a 24 szeletes ezeken a helyeken. Annyit nem szerettem volna kiadni rá, de máshol sikerült találnom 18ezerért, akik a két emeletest elkészítik.
2020. febr. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!