Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol adják a galaxisban a...

Hol adják a galaxisban a legfinomabb marhapörköltet nokedlivel?

Figyelt kérdés
Éttermekre, vendéglőkre gondolok most, nem házi készítésűre. Érdekelne még a gulyásleves is.

2020. febr. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az antaresz melett öt szeknyire van egy remek büfé, csak ne köszönd meg az ott dolkozó kluikiknak, mert a nyelvükben ezt támadásként érzékelik és belőled is marhapörkölt lessz.
2020. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Siriuson
2020. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A Betelgeuse melletti harmadik bolygón. Nem kívülről számolva, hanem a csillag felől nézve.
2020. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy nem vagytok igazán lelkes gasztro-turisták. Az egész galaxison belül csak 5-600 fényévnyire voltatok képesek elhúzni magatokat egy igazi, gőzölgő marhapörköltért? Lusta népség.


Az Antares melletti büfét ismerem, de nekem a pörkölt nem büfé-kaja. Azt szeretem rendesen, terített asztalnál megenni.


A Szíriusznál valamiért mindig kevés a szaft és elsózzák, azért nem járok oda.


A Betelgeuse körüli konyhákról hallottam jókat, megérne egy próbát, de ott meg iszonyú kánikula van mindig a fél eget beborító csillagtól, a légkondin meg spórolnak. A zsíros pörkölt nem az igazi ilyen melegben, ebédre.


Az M13 csillaganál ízlett eddig legjobban, csak gondoltam, kicsit kibővítem a törzshelyeim listáját.

2020. febr. 23. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthon!
2020. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk nagyon finom a pöri!^^Ha akarsz beugorhatsz egy ebédre, ma pont az van itthon!Házhoz szállítás is érvényes!Elmehetsz a Jupiterre felőlem, de felesleges!Nálunk is nagyon fincsi! :)

Várunk szeretettel ebédre!Finom citromos víz is van!


Fanni78

2020. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!