Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Holnap nyitva lesz Pécsen az...

Holnap nyitva lesz Pécsen az Árkádban a KFC?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert a Pécsi polgármester elrendelt egy szigorúbb intézkedést:


"Pécs Megyei Jogú Város Polgármestere 2020. április 10-én 08.00 órától 2020. április 13-án 22.00 óráig elrendeli a Pécs Plaza és Árkád Üzletházakban található üzletek kötelező zárva tartását a napi fogyasztási cikket értékesítő élelmiszerüzlet és drogéria, a gyógyszertár és a dohánybolt kivételével. "



Írtam egy levelet a KFC-nek és tőlük azt a választ kaptam hogy 9:00-15:00 nyitva lesznek a Pécsi Árkád étterembe illetve 10:30-20:30-ig kiszállítás is lesz.


Szerintetek akkor most mi igaz?


U.i: Csak szerettem volna magamnak egy Qurrito menüt házhoz rendelni.


2020. ápr. 10. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz szállítás akkor is van, ha az étterem amúgy nem nyithat ki. A Mekiben is csak az autós kiadás működik, de házhoz szállítanak.
2020. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem hogy igazad van.....jó lenne. Amúgy Pécsen az Árkádban lévő KFC-nek nincs autós része....mert a plázán belül az kb. az első emeleten működik.


Azért is lett volna jó, mert van a Wolt-től 1000 FT vásárlási kedvezményem, és annak segítségével + némi kiegészítéssel szerettem volna házhoz rendelni. Remélem tudok is.

2020. ápr. 10. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

"Az Árkád és a Pécs Pláza bezárása a teljes hosszú hétvégén


A teljes hosszú hétvégén az Árkád és Pláza esetében is él Pécs Polgármestere a korlátozás jogával, ezért a patika, drogéria és az élelmiszerboltok kivételével minden üzlet bezárását elrendeli."

Forrás:

[link]

2020. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló ezt ÉN is tudom.


Itt az a kérdés hogy a KFC miért válaszolta hivatalosan azt hogy NYITVA lesznek??????

2020. ápr. 10. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül: patika, drogéria és az élelmiszerbolt melyikhez tartozik a KFC?
2020. ápr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondom utólag mi történt a valóságba.


Megyek olyan délután 15 óra felé (szombaton, 2020.04.11.) a Pécsi Árkádba és azt látom hogy a KFC-be sötét kijelzők mellett félhomályba dolgoznak, és épp adják át egy Netpincér Go-s futárnak az ételt.


Hazamegyek megrendelem onnan a KFC-s kaját, és kihozták kb.30 perc alatt (igaz én wolt-on keresztül rendeltem).


Ezek szerint lehet a törvényeket másféleképpen is értelmezni.


Ehhez mit szólsz?

2020. ápr. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!