Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Rántott vegyestálat honnan...

Rántott vegyestálat honnan tudok rendelni a 11. kerületben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
KFC
2020. ápr. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ennék csípőset, a vegyestál alatt nem csirkerészekre gondoltam.

Trappista, gomba, karaj stb...


28 hkm🤰🏻

2020. ápr. 20. 04:01
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt mért írtad oda a végére, hogy 28 hkm? Úgy hívnak?
2020. ápr. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Sehonnan, főképp terhesen. Inkább készíts te magadnak, igazán nem nagy dolog az elkészítése. Most úgy sincs más dolga az embernek.
2020. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen?! Nem veletlenül kérdeztem. Nem vagyok lusta, szoktam főzni, de végighányom a terhességemet, még mindig komoly szag-és ételundorom vab. A férjemnek is elkészítek mindent, kivève az olajban sült dolgokat, mert hányok az olajszagtól, utána meg minden beszívja és napokig érzem. Plusz menjek le bevásárolni, mert nincs itthon alapanyagom?! Szerintem az a tömeg veszélyesebb mint hogy az emelkedett higiéniai követelményeknek megfelelően elkèszítik az ételt és kiszállítja a futár az ajtómig.

De sötét vagy, igen, az a nevem, hogy “28 hkm 🤰🏻“... a gyengébbek kedvéért irtam oda, ebből lehet sejteni, hogy vajon miért nem megyek el bevásárolni és készítem el magam.

2020. ápr. 20. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Emelkedett higiéniai követelmények???
2020. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
regisztrálj a netpincérre, ott a lakcímed alapján - (vagy ahova rendelnél, annak a címe alapján) feldobja a szóba jöhető éttermeket, amelyek vállalnak házhoz szállítást hozzátok. Rántott vegyestál szinte mindenütt van, biztosan találsz megfelelőt.
2020. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!