Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-ben milyen árak van a...

KFC-ben milyen árak van a mekihez képest? (mennyi pénzből lehet jól lakni)

Figyelt kérdés
Mcmenü plussz + 1 sajtburgert szoktam kérni és ez ugye 2000 ft nagyjából, a KFC-ben milyen árakra számolhatok, hasonló, esetleg olcsóbb vagy drágább mint a meki vagy BK.

2020. ápr. 23. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a mobil applikációban lévő kuponokat szoktam használni. Na abból a páros menüvel jól lakok, az kb. 2600 ha jól emlékszem. Régen voltam már KFC-ben.
2020. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is valahogy úgy csinálom ahogy az #1-s írta.

De nekem általában elég 1 qurrito menü-s kupon, 1790ft (qurrito, krumpli, üccsi, 2 csirke)

2020. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2600ft-ból a KFC-nél egy nagy kosár húst kapsz, ami 2 személyre elég
2020. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát én eszem is rendesen. :D Ha valaki kevesebbel is beéri, akkor kétezerből ki lehet jönni.
2020. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint 2 db BSmart menüből (1000 Ft) vagy egy sima 5 darabos csirkeszárnyas menüből (1200 Ft) simán jóllakok.
2020. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Én azt maximális pénzkidobásnak gondolom, hogy gyorsétterembe együnk. Ha már megyünk valahova, akkor inkább étterembe. Gyerekeknek, tiniknek elhiszem, hogy jó egy gyorsétterem, de felnőtt embereknek (főleg aki háztartást vezet) jobb egy étterem. De kinek mi.
2020. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 Felnőtt ember vagyok, háztartást vezetek, és évente párszor amikor megkívánom, eljárok a KFCbe, mert szeretem a hot wings szárnyaikat és nem tudom ugyanúgy megcsinálni otthon, meg nincs kedvem ezzel pepecselni, amikor megcsinálják nekem. Ugyanolyan pénzkidobás, mint más felesleges dolog, amire mindenki költ, de szívesen kibodom rá néha a pénzt. Rendes étterembe ritkábban megyek, annyira nem jön be az élmény, ha nincs kedvem főzni inkább rendelek vagy elvitelre veszek olyan konyhából ételt, amivel nem pepecselnék otthon. Így igaz, kinek mi, de a felnőtt emberek se mind egyformák.
2020. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1000-2500 ft
2020. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!