Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » BurgerKing-ben hogy működik...

BurgerKing-ben hogy működik az appos rendelés?

Figyelt kérdés
Hogy működik az appos rendelés a BurgerKing-ben? Bemegyek, és sorban állás helyett megrendelem az ételt az appban. De aztán hogy fizetek? Beállok ugyanabba a sorba, amiben a rendeléshez is álltam volna? Vagy egy külön sorba állok? Egyből a rendelés után fizetek, vagy mikor elkészült a rendelésem?

2020. jún. 6. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Külön sor van, és akkor fizetsz, ha elkészült a rendelés.

Elvileg annyi előnye van a sima rendeléshez képest, hogy több sorban állónál az appos rendelést hamarabb készítik el. Persze ez dolgozótól függ, hogy megvalósul e.


Be se kell menned az étterembe, amíg a rendelésre vársz, ha nem akarsz, csak legyél az étterem közelében, hogy rá tudjon kapcsolódni az app (nézegetni anélkül is tudsz, de a leadáshoz kell), rezegni meg felugró üzizni fog, hogy kész a rendelés gyere fizetni.

2020. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdés: Azt jól tudom, hogy elérhető az alkalmazásból online bankkártyás fizetés is?
2020. jún. 6. 22:55
 3/3 anonim válasza:
96%
Egészen pontosan és azt szoktam csinálni, hogy beülök egy üres asztalhoz, ahonnan látom a kijelzőt. Megrendelem a kaját, és mobil ki is fizetem. Aztán jóval a többiek előtt, akir kígyózó sorokban állnak, odamegyek, és nézem a tekinteket, hogy ez meg hogyan? Pedig mindenkinek ott a kezében a mobil, csak sajnos sokan nem tudják használni. Csak divatból van.
2020. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!