Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek melyik gyorséttere...

Szerintetek melyik gyorsétterem a legjobb munkáltató ezel közül? (KFC, Burger King, Bamba Marha Burger)

Figyelt kérdés
Jövő hónapban határoztam el, hogy magánokokra (szerelmi bánat és ezt követő munkahelyi teljesítményromlás, illetve sikerélmények hiánya) hivatkozva meg akarom szüntetni a SPAR-ral való munkaviszonyomat. A továbbiakban, szeretnék a vendéglátásban elhelyezkedni Budapesten, viszont nem tudom, hogy melyik gyorsétteremben dolgozzak. Kerestem éttermeket, viszont olyan gyorsétteremben akarok dolgozni, ahol fiatalos a személyzet, úgy bánnak velem, mint ha a családtagjuk lennék, és akikkel könnyen tudnék barátkozni, illetve szabadidőben elmenni valamerre. Szerintetek melyik gyorsétterem láncba érdemes dolgoznom? Hol tudom jobban érezni magam? Hol tudok villámcsapás szerűen előrelépni? Hol fizetnek jól?

2020. jún. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A gyorsétteremláncok mind úgy reklámozzám magukat, mintha olyan nagy lehetőségeid lennének, jó csapat lenne, meg minden. De a gyakorlatban ugyan olyan szar a meló mint a SPAR-nál.
2020. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a Burger-king, KFC személyzete folyamat cserélődik, mert hosszú távon nem bírja mindenki. A Bamba marháról csak annyit tudok, hogy nagyon finom a hambijuk... ez alapján oda mennék :D
2020. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

szerelmi bánat és ezt követő munkahelyi teljesítményromlás, illetve sikerélmények hiánya


Semmire nem kell hivatkoznod, nem kell indokolni a felmondást. Szerelmi bánatra hivatkozni amúgy is nevetséges lenne.

Plusz szuper lesz nézni, ahogy boldog, mosolygós párok jönnek hozzád hambiért.

2020. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézd meg, hogy a MUNKAFELTÉTELEK hol a legjobbak (szabadság, túlóra, stb), no meg a fizetés!

Munkahelyre dolgozni és nem barátkozni járnak az emberek, ez nem hobbiklub, ahol hasonló kaliberű emberek keresik egymás társaságát.

Ettől még találhatsz barátokat, ha a te személyiséged olyan, hogy jól beilleszkedsz és szimpatikus vagy. De ne ezen az alapon keress, mert még 20 év múlva is munkanélküli leszel!

2020. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%

Én mekiben dolgoztam és azt mondom hogy oda nehogy menj mert undorító. Volt hogy 1 nap 3an voltunk konyhán de több 10ezer vendég volt. Gondolj bele pénteken délután hányan mennek mekibe....na m1 a neki jó szar szóval ja. A fizu sem a legjobb viszont te írod a beosztásod és kapsz kedvezményes kártyát egy csomó helyre pl benzinkutak, Aquaworld stb. A kedvezmény 10%-ot takar a mekiben a vegosszegbol és máshol meg utána kell kérdezni hogy mennyit vonnak le az árakból.


Amúgy ha van autód vagy motorod esetleg biciklid akkor én a NetPincér go-t javaslom mert ha minden igaz akkor ott 3000ft / óra a bérezés és vannak ott is juttatások és persze a borravaló is a tiéd.

2020. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de hátha valaki idetévedőnek még aktuáis.

Én a Burger Kingben dolgoztam 4,5 évet, és nagyon nagyon szerettem, amelyik étteremben én voltam, ott tényleg úgy tekintettem a többiekre, mintha a második családom lettek volna, és egyáltalán nem volt nyűg bemennem dolgozni, szinte mindennap szívesen mentem be, olyan volt, mint a második otthonom. Végül én is személyes okok miatt mondtam fel, de a mai napig bánom. Számomra az az étterem olyan volt, mint sokaknak az első szerelme. Utána "mindenkiben" (munkahelyekben) "őt" kerestem, de sajnos abból csak egy volt. És valószínűleg ha most visszamennék oda, már most sem lenne olyan, mint volt. Mindenesetre jobb első munkahelyet nem is kívánhattam volna.

Azóta egyébként nemrég dolgoztam 3 hónapot egy másik Burgerben is. Ott is jó volt a csapat, azzal nem volt gond, de mégse volt olyan, mint a legelső.


És egyébként holnap megyek állásinterjúra a Bamba Marhába, csak hogy az se maradjon ki. :D (És ha már itt tartunk, egyszer egy KFC-be is felvettek, de végül nem kezdtem el ott dolgozni.)

2022. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!