Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi lehetett az étellel?...

Mi lehetett az étellel? Rettenetesen szúrt utána a gyomrom

Figyelt kérdés
Plázában ebédeltem. Besameles brokolli. Pár kanál után jelentkezett a probléma abba is hagytam és egy óráig utána nem bírtam felkelni.

2020. júl. 14. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Besameles brokkolit kanállal enni????

Egyébként nem feltétlen a kajával volt gond, hanem túl hortelen kezdtél enni és beszorult a levegö.

2020. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen ettél talán? Vagy nem esett jól? Nagyon más nem lehet, ételmérgezéshez a pár kanál és pár perc nem elég, ha erre gyanakszol.
2020. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A zöldségfélék mint a brokkoli sok gázt termel a belekben. Ez is okozhatja a szúrást, pár kanáltól még nem de lehet hogy te érzékenyebb vagy rá.
2020. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A brokkoli nehéz étel, nekem is szúródott a gomrom amikor 2-3 nap egyfolytában azt ettem.
2020. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyen emészthető hamar meg üli az ember gyomrát mivel nehéz étel. Az is számít menyi olajat használnak az se jó és előfordulhat, hogy ezt az ételt meg az ehhez hasonlókat nem fogja bírni a gyomrod.
2020. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!