Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Mekikben lehet reggel is...

A Mekikben lehet reggel is venni McMenü Plusz pohárral vagy még mindig megy ez a bohóckodás hogy reggel csak reggelit lehet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, reggel csak reggelizni lehet.
2020. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szomorú. Bár ahhoz biztos elég kevesebb alkalmazottat fizetniük reggel.
2020. júl. 23. 16:41
 3/8 anonim válasza:
100%
Lehet bicmac-et is enni már reggel, azt valoszinüleg tudod kérni nagy menüben.
2020. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

A meki oldalán amúgy írják valahol ezeket hogy mit lehet és mit nem rendelni?

2020. júl. 23. 17:14
 5/8 anonim válasza:
100%

Ezt nem tudom, de dolgoztam diákként tavaly és pont akkor vezeték be a bicmaces megoldást,szinte tuti hogy van még, mást nagy menüt nem hiszem hogy bevezettek azóta.Talán duplasajt, de arra nem mernék fogadni. Éttermenként eltérő mit ehetsz reggel, van ahol csak toast van, van ahol muffin is. Egyébként, ha mész a sertésmuffint kostold meg, az a legjobb kaja az egész mekiben:)

3-as voltam.

2020. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem már nincs ez. Egy ideig nem lehetett még régen, de rájöttek, hogy hülyeség.
2020. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Holnap letesztelem mert lesz egy órám a vonatig fél 8tól.
2020. júl. 23. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

ma 17:36

Ez nem hülyeség kérdése. Egyszerűen nem tudnak két külön menüsort elkészíteni/ készenlétbe tartani egyszerre.

2020. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!