Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha törlik a Netpincéres...

Ha törlik a Netpincéres rendelésem, visszakapom az elutalt pénzt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Netpincért konkrétan nem ismerem, de igen, ez úgy szokott működni hogy vagy visszautalják a pénzt, vagy van ahol választható opció hogy a céges egyenlegedre jóváírják az adott összeget és legközelebb annyival kevesebbet kell fizetned a rendelésedre.

Lenyúlni nem szokták ha esetleg ezen paráztál :D

2020. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
igen
2020. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha pl levonta a pénzt, de mégsem szállítanak ki vagy esetleg 2x fizetted ki a rendelést, akkor magával a NetPincért üzemeltető céggel kell felvenni a kapcsolatot, ők tudják a visszautalást intézni.


Én jártam így, 2x fizettem véletlen (az első fizetés hibával zárult, kilépett az appból, emailt se kaptam, aztán a következő rendben volt), akkor megegyeztem az étteremmel, hogy ha nem kérem 2x a kaját, akkor máskor ezt az összeget le tudom rendelni :)

2020. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%
Igen, de mindenkepp hivd fel oket vagy irj emailt. Nekem eleg sok problemam volt veluk, de kituno az ugyfelszolgalat.
2020. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!