Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok éttermeket a...

Ajánlanátok éttermeket a Városligetben és környékén, esetleg az Füvészkert (ELTE Botanikus Kertje) közelében?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan helyre gondoltam, ami nincs túlárazva, pontosabban jó az ár-érték arány, és nem egy örökkévalóság a kiszolgálás. Plusz pont, ha vannak könnyebb, illetve kevésbé fűszeres ételek is az étlapon. Továbbá az is szempont, hogy dél körül már nyitva legyen, és ne igényeljen kiöltözést.


(A fő program városnézés lesz, és mivel reggel kezdjük jó lenne enni valahol.)


Amit eddig szimpatikusnak találtam az a La Perle Noire, a Millennium Kávéház és a Robinson árait kissé magasnak találtam, utóbbi esetében a kiszolgálásról is elég sok negatívumot olvastam (pl. 15 perc után sem foglalkoztak a beérkező vendégekkel).


Lehet az állatkertbe is bemegyünk, nem tudom, hogy ott van-e vállalható minőségű ételt kínáló büfé vagy étterem.



2020. aug. 11. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Anonymus kávézó a Vajdahunyad várban. Azt hiszem 11kor nyit, az interneten szereplő 9 órai nyitás téves.
2020. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Trófea Grill Étterem Zugló
2020. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!