Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonald's-nál ki van írva...

A McDonald's-nál ki van írva az italtöltő automatánál, hogy "Kérjük ne töltsék újra." Mi van, ha valaki mégis újratölti?

Figyelt kérdés
Megbüntethetnek miatta? Vagy szólnak érte, hogy máskor ne töltsük újra? Vagy kiküldenek az üzletből?

2020. aug. 29. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem fog érdekelni...
2020. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
88%
Én nagyon ritkán megyek mekibe, de amikor legutóbb voltam újratöltöttem vagy 2 szer mert senki nem foglalkozik vele ha 40en vannak benn az étteremben
2020. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert a 20 forintos vizezett kólát sajnálják ,miközben eladják 300-400 forintért.
2020. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pultosnak feltűnik, akkor szól érte. Van olyan Meki, ahol áll ott egy biztonsági őr és azt is figyeli.
2020. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem, higénia miatt. Pláne most.



A használt pohárból rámegy a korona az önkiszolgálós csapra.

Nálunk semmi ami a terepen kinn volt nem kerülhet vissza a más ember itala/étele közelébe.



Ha baj van a kajával, kuka. Ha valaki repetát kér borból, sörből új pohárba lehet csak.

Az eldoghatós meg azért egyszerhasználatos, hogy higénikus legyen.

2020. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

A Mekinél sohasem volt újratölthető, holott az árazása olyan, ellentétben a KFC-vel, ahol alapból újratölthető. (Most a vírus miatt nem biztos.)

Viszont nálunk a Mekiben 6-8 éve önkiszolgálóvá tették a töltést, majd mivel mindenki szeretett újratölteni, ezért megszüntették, holott árban a 2,5 decis majdnem annyi, mint a fél literes, így árazhatnák egységesen, és akkor lehetne 2,5 decis, de korlátlanul újratölthető.

2021. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
84%
Majdnem biztos, hogy senki nem fogja észre venni. Ha mégis, legfeljebb megkérnek, hogy ne csináld.
2021. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
80%

Múltkor a kisfiam elment, és újratöltötte. Nem szóltam rá, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz, meg épp akkor egyszerűen nem akartam ebből vitát csinálni. Kutya nem szólt érte.

Máskor ettől függetlenül nem tervezem újratölteni.

2021. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Azért vettél EGY adag üdítőt, mert azon az áron megéri. Ha több adagot akarsz inni, fizess több adagért, vagy menj olyan helyre, ahol a pohár újratölthető. Esetleg üzletben vásárolj, bolti áron!

Az árképzés, amit #3 ír, más kérdés.

2021. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Jujjjj ez komcsi tempó...🙈


Miért nem mész olyanhelyre, ahol benne van az árban és korlátan?


Pl: A kéefszi-ben vagy a börgerkingbe

2021. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!