Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan étel a KFC-ben ami...

Van olyan étel a KFC-ben ami egyáltalán nem csípős?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom, ha már valami egy kicsit is csíp, a szemem kijön. :D barátommal mégis odamegyünk vasárnap,( ő imádja) gondoltam hátha nekem is lenne valami

2020. szept. 4. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A különféle hamburger féleségek nem csípnek annyira, meg van egy külön ilyen menü is asszem, de nem vagyok benne biztos :)
2020. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

kb semmi nem csíp, minden csak pikáns! Az amerikai eredeti verziók egészen mások...itt magyarországon ég és föld a minőség, mennyiség és ízbeli különbség.

Amúgy egyél salátát meg valami shaket aztán kész.

2020. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Tudomásom szerint itthon mindegyik panír csípős sajnos, nem is értem.

Gondolhatnának az érzékenyebb gyomrúakra is.

2020. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Halloumi termékek, piccante saláta, hagymakarika, kukorica, illetve kívánságkosárban van grillezett csirkemellfilé. Azért kérdezzetek rá ezekre ott helyben, jobb a békesség.
2020. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom ki pontozgat le, de látszik nem járt még eredeti amerikai kfc-ben XD
2020. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amerikában még ennél is csipősebbek?:o
2020. szept. 4. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem vészes egyik sem, de ez nyilván ízlés kérdése.
2020. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs! :( :/

Én sem szeretem a csípőset. De nagyon szeretem a KFC-s panírt, meg a Hot-Wings-t. Ezek miatt eszem ott, de én jobban örülnék ha ezeket lehetne nem csípős változatban is kapni. Akkor sűrűbben járnék KFC-be. Ha eszem ilyen kaját a taknyom-nyálam egybefolyik és folyton fújom az orromat, annyira csíp nekem. De küzdök vele, mert nagyon finom. :)

2020. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!