Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehet belőlem még jó szakács?

Lehet belőlem még jó szakács?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nos gyorsan összefoglalnám szerény történetemet és hogy miért merült fel bennem a fentebb látható kérdés.

20 éves vagyok,egy gimnáziumi érettségivel és angol középfokú nyelvvizsgával rendelkezem (folyékonyan beszélem a nyelvet,munkám során napi rendszerességgel használtam).Egyetemi tanulmányaimat abbahagytam (nem érdekelt + nem láttam sok értelmét)és jelenleg Ausztriában melózom vendéglátásban,nyelvtanulás céljából legfőképp. Rájöttem hogy engem jobban érdekel a szakács szakma,mint gondoltam és nagy kedvet kaptam rá,DE... Semmilyen tapasztalatom nincs,igen alap ételeket csináltam eddig egyedül otthon(rantotta,levesek,rántott hús). Ha itt,Ausztriában elvégeznék egy helyi "OKJ-s"Szakács képzést,utána lehetne belőlem meg jó szakács?



2020. szept. 12. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáfűzném hogy igen,tudom hogy lelkileg és fizikailag is fel kell készülni a szakmára,emellett pedig folyamatosan fejlesztenie kell magát,de én motivált vagyok és mindenképp ezt az utat szeretném bejárni.Kérdés az,hogy minimális tudással és ennyi idősen lehet e még belőlem valami...(nem pizza-vagy uzemikonyhas Szakács)
2020. szept. 12. 16:38
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? 40 évesen is tanulhat teljesen új szakmát az ember. Ha tényleg elhivatott vagy, kitartó, beleteszed azt az erőfeszítést, akkor nagyszerű szakács leszel. De persze önmagában az OKJ kevés lesz.
2020. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

En is szakacs vagyok.

Ha elkotelezett vagy, es szereted akkor 100% hogy menni fog.

2020. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!