Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyiket szeretitek jobban?...

Melyiket szeretitek jobban? McDonald's vagy KFC?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Mindkettő nagyipari hulladék. Egy rendes amerikai jellegű büfé 100x jobb mindkettőnél.
2020. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na most aztán megmondtam a magadét...
2020. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En lisztérzékeny vagyok, igy a kfc-ben nem sok mindent tudok enni, a meki meg egyre jobban ra van állva erre.
2020. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
73%

Ízvilágban szerintem a Mcdonald's a legjobb továbbra is, de a vevőkhöz való hozzáállásban ők lettek a legszarabbak. Konkrétan szarnak arra, hogy a vevők mit akarnak.


1) Ha jól tudom még a koronavírusjárvány előtt kitalálta a Mcdonald's, hogy a Coca Cola kivételével csak zéró italokat adnak mostantól. Pl. Zero Fanta, Zero Sprite. Pécsen a 48-as téri Mekibe megkérdeztem az ott dolgozó mekis miért? Válasz: Egészséges életmódra váltottunk. Ez szemét húzás.


2) Pécsen ugye van 3 Mcdonald"s étterem, amiből az egyik Drive Meki. Koronavírusjárvány alatt bezárták mindhármat....és csak a Drive Meki autós része volt nyitva. Ezzel még nem is lenne gond, de most jön a csavar a történetbe, hogy a Drive részbe CSAK A BICIKLIS, MOTORKERÉKPÁRRAL, VAGY AUTÓVAL érkező vendégeket szolgálják ki mostantól. A gyalogos vendégeket meg nem. Ezen kívül lehet választani házhoz szállítást (Netpincér Go). De az én címemre NEM szállítottak ki. Szóval egy darabig Meki nélkül maradtam.


Érdekes módon a Burger King + KFC is kiszálított (netpincér Go) a címemre.


3) Ez nem Magyarországon történt, hanem Németbe az öcsémmel a Mekibe (család is vele volt, én nem). Koronavírusjárvány alatt kidobták az egész családom a Mekiből Németországba, és közölték velük, hogy a járványhelyzet miatt csak 1 ember mehet be egyszerre.


A fentiek miatt felmerül bennem a kérdés: Mi lesz a Meki következő húzása? 203? valamennyibe majd műhúst raknak a Sajtburgerbe, és majd azt mondják, hogy a bolygó védelmébe teszik, mert környezettudatosak vagyunk. Ha az 1-es pontot meglépte képes lenne erre is.

2020. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem,nem került fel a szavazasra de a Burger kinget is szeretem.
2020. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!