Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kérhetek egy gyorsétteremben...

Kérhetek egy gyorsétteremben egy szendvicset más szósszal mint ami alapból van benne?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szósz nélkül kérhetem. De ugye legtöbb-ben egy szósz van, és ha azt nem kérem, akkor olyan száraz, hogy élvezhetetlen.

Én olyan szivesen ennék csirkés szendvicseket vagy akár halat de nem szeretem a majonézt és a tartármártást.

Azt nem is feltételezem, hogy a kérésemre kicserélik nekem másra, de ha mondjuk fizetek érte pluszban, akkor tesznek nekem a majonéz helyett mondjuk fűszeres szósz a csirkés szendvicsbe?


2020. okt. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem simán megoldható. De a legtutibb, ha helyben megkérdezed.
2020. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Megcsinálják ingyen, csak kérni kell!
2020. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan szószra cseréled le, amit amúgy is tartanak, akkor minden további nélkül cserélik, ennyinek bele kell férni.

Ha olyan szószra akarod lecseréltetni, amit amúgy nem tartanak, de mondjuk jófejségből csinálnak neked mást, amihez van alapanyag, az azért nem biztos, hogy ingyen lesz. Mivel extra szolgáltatást veszel igénybe, ami extra munkát igényel.

2020. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha jófejek és van az adott szósz, nomeg nem előre pl reggel legyártott szedókat árulnak akkor szerintem igen.


De ha nincs szósz, vagy előre gyártott cuccot árulnak akkor nyilván nem.


Ha meg gekchik megcsinálják extra anyaggal.

2020. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Mikor Mekiben dolgoztam, mi csináltunk úgy Big Macet, hogy nem a szósz volt benne, hanem mustár és ketchup, mert valaki úgy kérte. Nem csináltunk belőle ügyet.
2020. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

" Soha semmi nem jó úgy, ami ahogy van", ezt csak éttermekben lehet "eljátszani".

Biztos adnak másikat, vagy máshogyan, mert kell a pénzed.

2020. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, amelyek alapján reményekkel telve tértem be a Debrecen Plázában lévő McDonald's-ba. És annál csalódottabban távoztam. Sajnos hiába kértem meg az eladót, a legmesszebbmenőkig elzárkózott tőle, hogy bármi mást szószt tegyenek a szendvicsembe, mint ami alapból jár hozzá. :(

Azt mondta, hogy januárban átalakítják az éttermet, és akkor a vevő összeállíthatja majd a rendelését a saját ízlése alapján.

Akiknek már van tapasztalata ebben azoktól kérdezem (mert Debrecenben még sajnos egyetlen ilyen McDonald's sincs!), az ilyen kioszkokban valóban teljesen szabad kezet kap a vásárló a szendvics összeállításában?

2020. okt. 20. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!