Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik ebédszállító cégtől...

Melyik ebédszállító cégtől éri meg legjobban rendelni ezek közül? Jófalat, Teletál, Bonappetit, Food express, E-food

Figyelt kérdés
Szempontok: étel minősége, adag/ár, cég korrektsége. Mindenféle tapasztalat érdekel.

2020. okt. 26. 00:03
A kérdező szavazást indított:
Jófalat
Teletál
Bonappetit
Food Express
E-food
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bodri Food
2020. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az efood vált be a legjobban, mert lehet kis adagot rendelni, nagyon változatos az étlapjuk, és minden összetevő, tápérték fel van tüntetve. A teletál se rossz, de ott nincs kis adag és drágább is, ezért onnan már nem rendelek.


Az biztos, hogy mindenhol ki kell tapasztalni az étlapot, mert nagyon mellé lehet lőni jól hangzó, de valójában elég szörnyű ételekkel. Nekem az efoodnal pl több ilyen volt, mint a teletálnál, de mióta tudom, mikét szeretek, azóta jól beállt a rendelésem.

2020. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

#2: a Teletálnál is van ún. kisadag, csak kevés abból a választék, és soknál nincs hozzá leves (sulis és nyugdíjas menü, a hidegkonyha, meg a csökkentett adagos "balázsfit")

Az E-foodról szívesen rendelnék, de sajnos nem szállít oda, ahova kéne, így marad a Teletál, és az izotthon.hu.

Az előbbivel a legnagyobb bajom, hogy sajnos nagyon drága, az utóbbinál meg kevés a választék, és mindig 1 nappal előre kell rendelni, mert 13-14 óránál korábban nem kapom meg a napi ebédet.

2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.: :D


2.: Mindenképpen nagy adagot rendelek, mert egészségtelen módon egy fő étkezésem van és ez lesz az. :)


Látom 5-5 szavazat van, de érdekes, hogy a többire semmi, talán azok kevésbé ismertek. Vagy rosszak.

2020. okt. 26. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 éve rendelek a bonappetit-től, megbízhatóak, jó az ár-érték arány, bár náluk is nőtt idén nem kicsit az ár, de valszeg még így is ők az egyik legjobbak. Próbáltam kb az összeset. Teletál az olyan, hogy drágább, de a dobozuk minőségibb, talán kicsit az ételeik minősége is izmosabb, de annyival nem, hogy megérje, mert a bonáék is tök okésak. Ha jól tudom a cityfood/efood ugyan az mint a bona kb, nemtom mi a különbség, de ugyan olyan pulcsis/zacskós csaj szokta kihozni a házba őket, kérdeztem, ő is vmi ilyesmit mondott, hogy nagyjából 1 cég, de sztem a city kicsit minőségtelenebb, a dobozuk is valami méggagyibb újrahasznosított műanyag talán, vagynemtom mi, de a színe is sárgább. Gastroyalt ismerem még, az például hulladék egy cég, nagyon minőségtelen a kajájuk. Teletálnál a norbiupdate termékek nagyon minőségiek még, viszont semmi ízűk kb. A többi amiket írtál olyan felejthetőek az ízviláguk miatt, legalábbis nekem az volt, 2020ban végigpróbálgattam az összeset kb ami van itthon, én maradtam a bonánál, de pl öcsémnek inkább a teletál jött be és ő azt rendeli magának magukhoz.

2022. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Paradoxhun válasza:
Persze ha meg megnézel egy google értékelést csak szidják minta bokrot. Kezdem azt hinni az a legjobb ha megtanulok főzni mert ha ezektől rendelek inkább a kukában végzi.
2022. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
Efood valt be a kisadag miatt . De tul husos . Kitalaltak nemletezo agyonbonyolitott eteleket . Suletlen , fovetlen . Tul nagy a valasztek . Tul sos , fuszeres , paprikas . Amolyan huszoneves komuveseknek valo holot ezeket inkabb betegek , nyuggerek rendelik .sok eteluk ehetetlen . Nagyon adalekos . Az elejen a felet elvitte az apolono akutyaknak . Remalmom a baco szalonna .17 eves koromban eros gyom problemaim voltak neha . 1983 ban. Pesti korhaz , semmit nem talaltak . Mondtak a vegant . Elkezdtem es bevalt . Nincs vasgyomrom de elvagyok. Nemcsak a magyarok de sokan kb ketszer annyit zabalnak . Pesti nyugger rokonaink maguknak foznek . Talan nem veletlenul . A korhazi koszt eleg jo csak ottlenni horror . 70 felett ha megeri megroggyan az emesztes .
2022. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!