Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nyitva van éjjel a Meki...

Nyitva van éjjel a Meki Szegeden a Kárász utcában?

Figyelt kérdés
A neten mindenhol 7-5 van kiírva, de Siófokon már egyszer megszívtuk, éjfél volt a neten mindenhol, de 10-kor bezártak. Azért kérdezem, mert van ez az éjszakai kijárási korlátozás. Budapesten lakunk, de úgy lesz vége a szegedi programnak, hogy nem érjük el az utolsó vonatot. Szállásunk nincs és nem is akarunk, mert drága, megvárjuk inkább az első vonatot. Mivel a lakóhelyre utazás céljából kint lehetsz az utcán, a törvény ki van játszva, hiszen mi oda tartunk, érvényes vonatjeggyel tudjuk bizonyítani, arról nem tehetünk, hogy sokat kell várni rá. Csak addig ennénk is valamit, meg ott meleg van. Egy helybéli tud pontosabb információt a nyitvatartásról?

2020. nov. 8. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézbe fogod a telefont és felhívod őket.
2020. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ezzel baromira nincs kijátszva a dolog, én simán meghúználak a "szállás nincs és nem is akarunk" duma miatt.
2020. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, arról már nem én tehetek, hogy nem jár vonat olyan időpontban, amikor még szabályosan haza tudnék menni. Régen volt amúgy, talán 2-3 éve szűnt meg, pedig többen voltak rajta, mint a hajnalin ami kb üres, de a mai napig jár.
2020. nov. 8. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De arról te tehetsz, hogy így szervezel programot.

Az a kiskapu, amire hivatkozni akarsz, munkavégzés esetére vonatkozik, hogy a délutános műszakban dolgozók hazajussanak. Véletlen sem arra, hogy az ország túlvégén bulikázol, és utána órákig várakozol.

2020. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem én szerveztem a programot, ami amúgy zártkörű és tartjuk a távolságot. Egyszerűen nem vették figyelembe, hogy Pestről is jönnek (amit kb sose figyelnek a szegediek, mintha tudnának az emberek teleportálni). Amúgy az abszurd, hogy megyeszékhelyről Budapestre nem indul 8 óra után semmi. Mert amúgy 8-ig tart, az utolsó vonat meg 19:45-kor megy el. De ha a meki nyitva van nem érdekes, mert beülünk éjfél előtt és maradunk 5-og, akkor nem a 4:34-essel megyünk, hanem az 5:45-össel, az már szabályos. Csak jó-e a kiírt nyitvatartás? Továbbra is ez a kérdés.
2020. nov. 8. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A "neten mindenhol" nem tudom, mit takar, a meki oldalán fent van a jelenlegi nyitvatartás. Nézd meg holnap, akkor fent lesz a jövő heti is, de gyanítom ugyanez.


[link]


Aktuális héten (november 02. - november 08.)


2.Hétfő


07:00–24:00


3.Kedd


07:00–24:00


4.Szerda


07:00–05:00


5.Csütörtök


07:00–05:00


6.Péntek


07:00–05:00


7.Szombat


07:00–05:00


8.Vasárnap


09:00–24:00

2020. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is néztem. De mint ahogy az ereseti kérdés leírásában szerepel, már egyszer pórul jártunk Siófokon szeptember elején. A meki honlapján is meg a Google Térképen is az volt, hogy éjfélig van nyitva, de amikor odamentünk 11 előtt 5 perccel derült ki, hogy 10-kor bezárt. Az még oké, hogy a Google Térképen rossz adatok vannak, mert nem hivatalos, de a hivatalos honlapon is téves információk voltak. Ezért a kérdés, hogy egy helybéli erősítse meg, hogy tényleg jó a kiírt nyitvatartás, mert ha potyára megyünk oda cseszhetjük és az utcán ragadunk, amiért megbüntethetnek.
2020. nov. 8. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
De ejjel akkor sincs nyitva, az elso vonatig
2020. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik boltban, uzletnek van egy telefonszama, amin tuti biztosat mondanak. :)
2020. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben sikerült telekocsit intézni megfelelő és szabályos időpontra, így a kérdés tárgytalan!
2020. nov. 8. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!