Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Westend teraszán lehet majd enni?

Westend teraszán lehet majd enni?

Figyelt kérdés

Ha az étkezőjébe nem is lehetne, esetleg majd a teraszon lehet szerintetek?

Van egy étterem amit nagyon szeretünk a párommal, és gyakran járunk oda (illetve egy másik éttermébe). Sajnos nem szállít a lakhelyünkre, így arra gondoltam mi lenne ha a westendi éttermébe vennénk ételt és a teraszon megennénk.

Persze, számolnánk a hideggel, de akkor talán még jobban is esne a meleg étel :) hazáig kihűlne elvitellel :(


2020. nov. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor megtanulod megfőzni, amit ott szoktatok enni. Viktorék épp most teszik tönkre az étterem bezárásokkal azokat az éttermeket, amik még tavasszal túléltek. :( Úgy tudom, hogy csakis kiszállítással működhetnek.
2020. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Most hogy mondod tényleg nem olvastam olyant, hogy lehetne elvitelre kérni... csak sok helyen a szállitás 500 forint, ami azért nagyon nem fair néha :/

2020. nov. 9. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nekik sincs ingyen az üzemanyag, még ha nagyban szállítanának egyszerre sok helyre, de erre nincs sok esély. Nagyon sajnálom most az éttermeseket (is).
2020. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Hű, azért ez nekem fura. Én most simán támogatom annyival a kedvenc éttermeimet, hogy rendelek tőlük és nem sajnálom a szállítási díjat... hiszen ha szeretem a főztjüket, akkor az én érdekem is hogy ne csődöljenek be és jövőre is ehessek náluk.


Ha hozzátok egyáltalán nem szállítanak, akkor meg ez van, megpróbálhatjátok otthon megfőzni, mi ilyet is csináltunk tavasszal, próbáltuk reprodukálni az általunk kedvelt éttermi kajákat amikhez nem tudtunk hozzájutni, meglepően jó program volt. :D

2020. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Leülve nem lehet enni. Elvitelre lehet kérni és gondolom otthon van nektek is mikrótok, sütőtök...stb eszköz amivel meg lehet melegíteni a kaját, ha kihűlt és lehet is enni. :)
2020. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!