Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Este nyolc után lehet rendelni...

Este nyolc után lehet rendelni a Netpincérről vagy azt sem?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 11. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Csak a boltok zárnak be 7-kor, logikusan, hogy az emberek nem kolbászoljanak össze vissza, hanem menjenek haza, érjenek haza 8-ra.


Mivel otthonról rendeled és otthonra az ételt, természetesen rendelhetsz később is, hiszen nem mész el otthonról 8 után.


" nem találtam olyat hogy 8 után futárok vihetik az ételt."


Nem is fogják külön kihangsúlyozni minden egyes foglalkozásra nézve, ami utazással jár, hogy 8 után is lehet menni.

Munkavégzés céljából lehet menni. Ebbe a munkába menet és munkából jövet is beletartozik.

2020. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is köszönöm a felvilágosítást, nem így értelmeztem a "dolgokat"!


Bocs a helytelen válaszomért!

2020. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Bezárnak = nem fogadnak vásárlót, ügyfelet. Attól még dolgozni, dolgozhatnak a helyszínen. A Tesco pl. átáll éjszakai árufeltöltésre.
2020. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
8 után is lehet házhozszállítással rendelni.
2020. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a sok lepontozás, pedig igazuk van. Lehet rendelni 8 után is, számukra az ugyanúgy munkaidő, bent vannak és dolgoznak a konyhán. A futár szállíthat házhoz, hiszen neki az a munkája.
2020. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!