Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik fánkot ajánljátok a...

Melyik fánkot ajánljátok a Box Donutból?

Figyelt kérdés
Hamarosan készülök menni oda, melyik a kedvenc fánkotok onnan? (És melyik az ami nagyon nem nyerte el a tetszéseteket?)

#fánk #Box donut
2020. nov. 13. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem ettem minden félét, csak néhányat, pl. valami karamellásat, oreósat, túrógombócosat, talán valami féle citromosat, creme bruleeset... mind nagyon finom volt, de nekem ami meglepő módon isteni volt, az a pisztáciás-málnás. Nem számítottam rá, hogy ennyire fog ízleni.

Biztos van olyan, ami annyira nem ízlene, de a kóstoltak közül mind nagyon jó volt.

2020. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Nagymamam sargabarack lekvaros szalagos fánkjánál nincs jobb, jo sok porcukorral megszorva.


Mondjuk a szilvalekvaros-fahejas csöröge sem rosszabb.

2020. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Kettes, ez mind tök jó, csak a kérdező kvára nincs kisegítve vele, kivéve ha ez egy burkolt meghívás nagyidhoz fánkozni. :P
2020. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Rosszat még nem ettem ott, de a Rákóczi túrós volt a kedvencem. :) De nem lehet nagyon mellényúlni ott.
2020. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lemon meringue


Coffee black


Hold (pezsgős)


A nagymamásnak meg ajànlom a barackos porcukros fánkjukat.

Nyilván nem házi, de jó az, na.

2020. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) alig várom hogy megkóstoljam őket
2020. nov. 14. 07:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinten malnas pisztacias isteni
2020. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sós karamellás kifejezetten finom, annak ellenére, hogy milyen hülye ötletnek tűnik. :D
2020. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiket! :) Nagyon finomak és különlegesek!

Én nagyon szeretem a töltött fánkokat.

2020. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!